شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 16:46:29
سرویس استان ها
حسین زاده عنوان کرد:

کلنگ زنی 2 پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان گراش

نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت: ۲ پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان در شهرک صنعتی گراش کلنگ‌زنی شد.
کلنگ زنی 2 پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان گراش نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت: 2 پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان در شهرک صنعتی گراش کلنگ‌زنی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100001729945.jpg کلنگ,زنی,2,پروژه,صنعتی,با,سرمایه‌گذاری,بالغ‌بر,۵,میلیارد,تومان,گراش Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، باحضور مهندس حسین‌زاده نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز: دو پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان در شهرک صنعتی گراش کلنگ‌زنی شد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:  کارگاه صنایع چوبی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان و آزمایشگاه بتن و تولید قطعات بتنی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان از جمله پروژه‌های صنعتی بود که با حضور نماینده مردم کلنگ‌زنی شد.

مهندس‌ فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس در آئین کلنگ‌زنی پروژه آزمایشگاه بتن و تولید قطعات بتنی نیز  افزود: در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری و رونق واحد‌های صنعتی و اشتغالزایی، درصورتی که ساخت این پروژه تا زمان مقرر به اتمام برسد دوقسط از وام ساخت پروژه به مالک عودت داده خواهد شد و همچنین ۱۰ درصد از مبلغ هزینه پرداختی کل زمین بعنوان مشوق به ایشان بازگردانی می‌شود.

در پایان  نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن قدردانی از حضور و پیگیری مهندس فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، حمایت از طرح‌های اشتغال‌زا که سبب توسعه و پیشرفت و ایجاد اشتغال برای جوانان در منطقه خواهد شد را از اهم موضوعات دانست و بر لزوم همراهی و همکاری ادارات و نهادهای مختلف در این زمینه تاکید کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet