شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 18:41:23
سرویس بین الملل
در پیامی:

زاهدی سانحه سقوط هواپیمای اندونزی را به همتای خود تسلیت گفت

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و اندونزی در مجلس شورای اسلامی جان باختن تعدادی از اتباع کشور اندونزی در سانحه سقوط هواپیما را به همتای خود تسلیت گفت.
زاهدی سانحه سقوط هواپیمای اندونزی را به همتای خود تسلیت گفت رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و اندونزی در مجلس شورای اسلامی جان باختن تعدادی از اتباع کشور اندونزی در سانحه سقوط هواپیما را به همتای خود تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109149658943.jpg زاهدی,سانحه,سقوط,هواپیمای,اندونزی,را,به,همتای,خود,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و اندونزی در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به خانم نهایت الاوافره رییس گروه دوستی پارلمانی اندونزی و ایران جان باختن تعدادی از اتباع این کشور در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سرکار خانم نهایت الافراه

رییس محترم گروه دوستی پارلمانی اندونزی و ایران

سلام علیکم

با نهایت تأسف و تأثر از سقوط دلخراش هواپیما در نزدیکی جاکارتا که منجر به جان باختن تعدادی از هموطنانتان گردید، مطلع شدم.

اینجانب شخصا و به نیابت از سایر اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و اندونزی در مجلس شورای اسلامی، ضمن اعلام مراتب تسلیت و همدردی خود با سرکارعالی، اعضای محترم مجالس اندونزی، دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری اندونزی، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان آمرزش و مغفرت و برای خانواده های داغ دیده صبر و شکیبائی مسئلت می نمایم.

محمدمهدی زاهدی

رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet