شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/25 20:43:06
سرویس بین الملل
در دیدار سفیر چین در تهران با امیرعبداللهیان مطرح شد

تاکید بر مقابله با یک جانبه گری و تحریم های تروریسم اقتصادی

در دیدار سفیر چین در تهران با امیرعبداللهیان ، دو طرف درخصوص مسائل و موضوعات مختلف از جمله مناسبات رو به رشد پارلمانی فیمابین و برخی تحولات منطقه و جهان، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
تاکید بر مقابله با یک جانبه گری و تحریم های تروریسم اقتصادی در دیدار سفیر چین در تهران با امیرعبداللهیان ، دو طرف درخصوص مسائل و موضوعات مختلف از جمله مناسبات رو به رشد پارلمانی فیمابین و برخی تحولات منطقه و جهان، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107347815483.jpg تاکید,بر,مقابله,با,یک,جانبه,گری,و,تحریم,های,تروریسم,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، چانگ هوا سفیر چین در تهران با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

دو طرف در این دیدار درخصوص مسائل و موضوعات مختلف از جمله مناسبات رو به رشد پارلمانی فیمابین و برخی تحولات منطقه و جهان، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

مناسبات همه جانبه پارلمانی، همکاری گروه‌های دوستی پارلمانی و تبادل تجارب کمیسیون‌های تخصصی و همچنین مقابله با یک جانبه گری و تحریم های تروریسم اقتصادی مورد تاکید طرفین قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet