هدر موبایل
1399/10/28 15:08:01
سرویس سیاسی
مقتدایی با قدردانی از رزمایش موشکی سپاه مطرح کرد؛

موفقیت آزمایش موشک‌های بالستیک حاصل استفاده از هوش مصنوعی در کنار هوش انسانی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تحریم‌های نظامی جمهوری اسلامی را تبدیل به یک قدرت نظامی و دفاعی در منطقه و سطح بین‌الملل کرده است.
موفقیت آزمایش موشک‌های بالستیک حاصل استفاده از هوش مصنوعی در کنار هوش انسانی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تحریم‌های نظامی جمهوری اسلامی را تبدیل به یک قدرت نظامی و دفاعی در منطقه و سطح بین‌الملل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/69644.jpg موفقیت,آزمایش,موشک‌های,بالستیک,حاصل,استفاده,از,هوش,مصنوعی,در,کنار,هوش,انسانی Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رزمایش موشک های بالستیک سپاه در کویر مرکزی ایران، گفت: یکی از سیاست های جمهوری اسلامی ایران، تقویت قدرت دفاعی و بازدارندگی بوده که همواره در دستور کار قرار داشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به پیشرفت های حوزه نظامی، دفاعی و امنیتی کشورمان عنوان کرد: در اثر فشارهایی که نظام سلطه در دوران دفاع مقدس به کشورمان وارد کرد به خوبی متوجه شده ایم که این نظام فقط زبان زور و بهره مندی از جنگ افزارهای نظامی را متوجه می شود.

وی افزود: ما نمی توانیم با نظام سلطه بر اساس منطق، اخلاق و استدلال صحبت کنیم بلکه باید به آنها تفهیم کنیم که در حوزه نظامی آنقدر توانمند هستیم که هیچ کس جرأت دست درازی به تمامیت ارضی کشورمان را ندارد البته آنها می دانند قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی از اساس بر مبنای دفاع بوده و هیچگاه به دنبال کشورگشایی و تهاجم نبوده ایم.

عباس مقتدایی

مقتدایی ادامه داد: در طول سالیان گذشته به جهت دستیابی ایران به مرزهای دانش و پیشرفت های شگرفی که در عرصه های مختلف هوافضا و ابعاد مختلف علم و فناوری داشته، موفق شده ایم نه تنها ابتکارات قابل توجه و موثری در زمینه ساخت ملزومات مورد نیاز در عرصه دفاع داشته باشیم بلکه توانسته ایم پا به پای فناوری های روز دنیا پیش رفته و نیاز دفاعی کشور را برطرف کنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه با اشاره به اینکه تا چند سال گذشته دشمنان ما حتی حاضر نبودند بخشی از تکنولوژی ساخت پهپاد را در اختیار ایران قرار دهند، اظهار داشت: در نتیجه این اقدامات خصمانه، توانستیم به تکنولوژی لازم دست پیدا کرده و از هوش مصنوعی در کنار هوش نیروهای خبره و متخصص استفاده و به یک کشور توانمند، قدرتمند و اثرگذار در منطقه تبدیل شویم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه توانمندی های ما نه قرضی و نه عاریه ای است بلکه مبتنی بر توان بومی نیروی انسانی و کارگاه های مجهزی است که در نتیجه تلاش دانشمندان جوان و باتجربه کشور به آن دست یافته ایم، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری می توانیم دست دشمن متجاوز را قطع کرده و پای آنها را از منطقه ببریم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز همه کسانی که در زمینه های سیاسی و نظامی خبرگی دارند، می دانند جمهوری اسلامی ایران، کشوری مستقل، مقتدر و توانمند در حوزه نظامی و دفاعی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet