هدر موبایل
1399/10/27 11:00:00
سرویس اجتماعی
عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس مطرح کرد:

جزییات خسارات وارد شده به هرمزگان در پی وقوع زلزله 5/5ریشتری

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، به تشریح جزییات خسارات وارد شده به این منطقه در پی وقوع زلزله ۵/۵ریشتری پرداخت.
جزییات خسارات وارد شده به هرمزگان در پی وقوع زلزله 5/5ریشتری عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، به تشریح جزییات خسارات وارد شده به این منطقه در پی وقوع زلزله 5/5ریشتری پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107563708290.jpg جزییات,خسارات,وارد,شده,به,هرمزگان,در,پی,وقوع,زلزله,5/5ریشتری Icana

منصور آرامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح جزییات زلزله‌ای که نیمه شب استان هرمزگان را لرزاند، گفت: این زلزله ساعت 1:1دقیقه بامداد به بزرگی 5/5 ریشتر به وقوع پیوست و کانون آن بین روستای باسعیدو بندر قشم و بندر کنگ در حوالی شهرستان بندرلنگه به عمق 19 کیلومتر در دریا به وقوع پیوسته است.

کانون زلزله در دریا بود

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، در بیان خسارات ناشی از وقوع این زلزله، ادامه داد: چون کانون این زلزله در دریا بوده است با وجود اینکه 5/5 ریشتر قدرت داشته اما خسارات زیادی را به همراه نداشته است.

زلزله هرمزگان تلفات جانی به همراه نداشت

 وی تصریح کرد: به دنبال وقوع این زلزله تنها در باسعیدو واقع در بندر قشم، ترک خوردگی سقف و دیوار منازل را به همراه داشته است، اما حتی آب و برق در این محدوده قطع نشده بود.

آرامی خاطرنشان کرد: در بندر کنگ واقع در 5 کیلومتری شهرستان بندرلنگه نیز تعدادی از روستاها از جمله دژگان و سایه خوش به صورت موقت با قطعی آب و برق مواجه شدند که در شرایط کنونی این مشکل هم رفع شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: این زلزله خسارات جانی به همراه نداشته است و تنها یک نفر در زمان بیرون رفتن از منزل صدمه دیده بود که به صورت سرپایی درمان شد.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، تاکیدکرد: هم‌اکنون شرایط در این منطقه عادی بوده و در روستاهای آسیب‌دیده از زلزله نیز چادر و امکانات مورد نیاز توسط جمعیت هلال احمر که از همان ساعات اولیه وقوع زلزله جهت امدادرسانی وارد عمل شده‌اند بین خانواده‌ها توزیع شده است و هیچ مشکلی وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet