هدر موبایل
1399/10/27 14:59:18
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی:

دخالت سیاسی باعث سقوط تیم فوتبال ذوب آهن به رده پانزدهم جدول لیگ شده است

عضو هیأت رئیسه مجلس سقوط تیم فوتبال ذوب آهن به رده پانزدهم جدول لیگ را نتیجه دخالت سیاسی در مدیریت این تیم و انتخاب کادر فنی ضعیف دانست و از آن انتقاد کرد.
دخالت سیاسی باعث سقوط تیم فوتبال ذوب آهن به رده پانزدهم جدول لیگ شده است عضو هیأت رئیسه مجلس سقوط تیم فوتبال ذوب آهن به رده پانزدهم جدول لیگ را نتیجه دخالت سیاسی در مدیریت این تیم و انتخاب کادر فنی ضعیف دانست و از آن انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101102953619408.jpg دخالت,سیاسی,باعث,سقوط,تیم,فوتبال,ذوب,آهن,به,رده,پانزدهم,جدول,لیگ,شده,است Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از سقوط تیم فوتبال ذوب آهن به رده پانزدهم جدول لیگ، گفت: دخالت سیاسی و انتخاب کادر فنی ضعیف به واسطه سفارش و رانت، تیم اصیل و ریشه دار ذوب آهن را تا رده پانزدهم جدول نزول داده و با این وضع احتمال سقوط به دسته پایین میرود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح  کرد: علیرغم تماس‌ با مسئولان وزارتخانه و شرکت ذوب آهن و تذکر برای اصلاح روند و تغییر کادر فنی، اما تا کنون تغییری دیده نشده است.

وی افزود: دخالت های وزارت کار در باشگاه و خط گیری سرمربی از منصوبین وزیر به جای مشورت با کارشناسان و احترام به پیشکسوتان، تیم را به این روز انداخته است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سرمربی به حمایت سیاسی وزارت دلگرم است و باشگاه هم جرات برخورد ندارد و در این وضعیت هواداران که عمدتا جوانان هستند به شدت معترضند که البته حق هم دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet