هدر موبایل
1399/10/27 15:08:00
سرویس سیاسی
هفته آینده در کمیسیون امور داخلی کشور؛

لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها و نحوه فعالیت احزاب بررسی می‌شود

اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس به بررسی برخی طرح ها و لوایح اعاده شده از سوی شورای نگهبان می‌پردازند.
لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها و نحوه فعالیت احزاب بررسی می‌شود اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس به بررسی برخی طرح ها و لوایح اعاده شده از سوی شورای نگهبان می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg لایحه,درآمد,پایدار,شهرداری‌ها,و,نحوه,فعالیت,احزاب,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در روز (دوشنبه، 29 دی ماه) طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور را با حضور نماینده مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذیربط بررسی می کند.

گفتنی است بررسی طرح اصلاح مواد 1 و 10 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است نیز با حضور نماینده این شورا و نماینده مرکز پژوهش ها در دستور کار روز دوشنبه کمیته تشکل های صنفی و سازمان های مردم نهاد قرار دارد.

روز سه شنبه(30 دی ماه) نیز ادامه دستورکار ذکر شده را خواهند داشت و در کنار آن، گزارش کارگروه ماده 142 آیین نامه داخلی مجلس با حضور نماینده مرکز پژوهش ها درباره طرح جامع مدیریت شهری و روستایی ارائه می شود.

کمیته مدیریت شهری و شهرداری ها نیز لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است را با حضور نماینده این شورا و مرکز پژوهش ها بررسی می کند.

کمیسیون امور داخلی کشور روز چهارشنبه نیز نشست هیأت رئیسه کمیسیون و رؤسای کمیته های تخصصی را در دستور کار خود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet