خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/29 11:10:08
سرویس استان ها

پیگیری ویژه محمدیاری جهت احداث بندر تالش/بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید نورانی تالش راه اندازی شد

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس گفت:بخش سی تی اسکن ۱۶ اسلایس در بیمارستان شهید نورانی شهرستان تالش باحضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی،افتتاح شد.
پیگیری ویژه محمدیاری جهت احداث بندر تالش/بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید نورانی تالش راه اندازی شد نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس گفت:بخش سی تی اسکن ۱۶ اسلایس در بیمارستان شهید نورانی شهرستان تالش باحضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی،افتتاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg پیگیری,ویژه,محمدیاری,جهت,احداث,بندر,تالش/بخش,سی,تی,اسکن,بیمارستان,شهید,نورانی,تالش,راه,اندازی,شد Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای انجام شده ، گفت: نشست مشترکی به همراه "حجت الاسلام و المسلمین نورزاد" امام جمعه شهرستان تالش ، "شاهکویی" فرماندار تالش با "ارسلان زارع "استاندار گیلان برگزار شد.

 نماینده مردم تالش در مجلس افزود:در این نشست مشترک ️؛مشکلات و مطالبات حوزه انتخابیه از جمله طرح بندر تالش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.همچنین؛در این جلسه تاکید شد که هرگونه کم کاری و عدم همراهی در جهت جذب سرمایه گذار در بسترهای مختلف قطعا نادیده گرفتن حق مردم شریف حوزه انتخابیه است.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس با اشاره به ملاقات با مدیرعامل شرکت آبفای استان گیلان،مطرح کرد: در جلسه ای با  سیدمحسن حسینی؛ مدیرعامل شرکت آبفای استان گیلان گزارشی از روند اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان های تالش،رضوانشهر و ماسال را ارائه داد.

محمدیاری ادامه داد:ضمن تقدیر از مجموعه شرکت آبفای استان برای خدمات رسانی به جامعه زحمتکش روستایی،در خصوص تسریع در روند اجرای طرح های آبرسانی شهری و روستایی حوزه انتخابیه  تاکید شد.

وی ادامه داد: عصر جمعه  ۲۶ دی ماه به اتفاق مسئولین شهرستان رضوانشهر و هیئت همراه ،به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان رضوانشهر در روستاهای کلیمان ، شادکوه ،خیمه سر ، رودسر و اله بخش محله بازدیدی انجام شدو در این دیدار ضمن گفتگو با مردم مشکلات موجود در سطح روستاهای مذکور از قبیل راه روستایی ، برق ، آب شرب ، منابع طبیعی ، طرح هادی بررسی شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس بااشاره به نشست مشترک با امام جمعه شهرستان تالش، مطرح کرد:جمعه  ۲۶ دی ماه ضمن حضور در نماز جمعه شهرستان تالش ،به اتفاق فرمانده سپاه شهرستان تالش "سرهنگ عزیزی" با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان تالش ، با "حجت الاسلام و المسلمین مجتبی نورزاد" امام جمعه شهرستان تالش دیدار و گفتگویی انجام شد.

محمدیاری همچنین به جلسه مجمع نمایندگان با دادگستری گیلان در خصوص بررسی مشکلات استان در آستانه سفر رئیس قوه قضائیه به گیلان اشاره کرد.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به  بازدید میدانی از ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش، ادامه داد: روز چهارشنبه مورخه ۹۹/۱۰/۲۴ به همراه مسئولین شهرستان تالش به منظور بررسی روند تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش از این ورزشگاه بازدید کردیم.

نماینده تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس به راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید نورانی تالش اشاره و تصریح کرد: چهارشنبه  ۲۴ دی ماه به همراه دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، بخش سی تی اسکن ۱۶ اسلایس در بیمارستان شهید نورانی شهرستان تالش افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: بخش ام آر آی در بیمارستان شهید نورانی تالش یکی از ضروریات است ،همچنین مصوب شد مبلغ این دستگاه از طریق بیمارستان تامین شود و پیگیری های لازم در این خصوص را در تهران انجام دهیم.

محمدیاری با بیان اینکه تاسیس مرکز تخصصی قلب در شهرستان به حوزه مسکن و شهرسازی مربوط می شود و وزارت مسکن باید در این زمینه ورود کند، تاکید کرد: به زودی مسئولین مربوطه را دعوت می کنیم چراکه بخش قلب از ضروریات منطقه است. به هرحال مردم به خاطر مشکلاتشان در این زمینه به شهرهای اطراف و مرکز استان مراجعه می کنند. قطعا مرکز تخصصی قلب اولویت اول ما است که در اسرع وقت پیگیری خواهیم کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی،با اشاره به لزوم تجهیز بیمارستان نورانی و استفاده از آن به عنوان کلینیک تخصصی افزود:با تجهیز بیمارستان به عنوان کلینیک تخصصی می توان مراجعات مردمی را پاسخ داد و این موضوع هم یکی از مباحثی بود که مصوب شد و دراین خصوص قول های مساعدی هم از مسئولین مربوطه اخذ کردیم.

محمدیاری به دیداربا  رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مطرح کرد: در دیدار با " رخشانی مهر" معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور ؛مشکلات حوزه انتخابیه در حوزه آموزش و پرورش بویژه مدارس مطرح شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود:ضمن اشاره به بازدید اخیر از مناطق محروم شهرستان های حوزه انتخابیه،مشکلات دانش آموزان از قبیل نبود امکانات اولیه زندگی و آموزشی مطرح دستور ویژه به منظور حل مشکلات این دانش آموزان از مدیرکل نوسازی مدارس کشور اخذ شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس به دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اشاره و مطرح کرد:با "مجید سلطانی" دیدار و گفتگویی انجام ودر این دیدار مسائل حوزه انتخابیه در مورد خدمات شرکت مخابرات ایران در استان گیلان  بیان شد؛مدیرعامل شرکت مخابرات ایران هم ضمن دریافت نظرات بنده، با اعلام افزایش تلاش شرکت مخابرات ایران برای رفع مشکلات ارتباطی از قبیل مشکل عدم آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان های تالش،رضوانشهر و ماسال ، نوید رفع معضلات حوزه ارتباطات را داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet