هدر موبایل
1399/10/29 10:53:28
سرویس استان ها
ارکانی عنوان کرد:

بررسی مشکلات بازنشستگان در حوزه کلان ضروری است

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس با بیان اینکه بررسی مشکلات بازنشستگان درحوزه کلان ضروری است،گفت: رفاه حال بازنشستگان در اولویت قراربگیرد.
بررسی مشکلات بازنشستگان در حوزه کلان ضروری است نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس با بیان اینکه بررسی مشکلات بازنشستگان درحوزه کلان ضروری است،گفت: رفاه حال بازنشستگان در اولویت قراربگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109209848078.jpg بررسی,مشکلات,بازنشستگان,در حوزه,کلان,ضروری,است Icana

 احسان ارکانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در تشریح  جلسه با شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،گفت: در جلسه  مذکور  با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، موضوعات مرتبط با این وزارتخانه در سطح کلان و حوزه انتخابیه نیشابور، فیروزه و زبرخان اعم از بازنشستگان و صندوق بازنشستگی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:با توجه به جمعیت بالای حوزه انتخابیه و معضل اجتماعی اعتیاد و تبعات مترتب بر آن ازجمله مهارت آموزی و اشتغال به کار و‌ ... درخواست راه‌اندازی یک اردوگاه ویژه ترک اعتیاد توسط سازمان بهزیستی را از وزیر‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح نمودم که با دستور مساعد ایشان به رئیس سازمان بهزیستی برای راه‌اندازی مواجه شد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس بیان اینکه بررسی مشکلات بازنشستگان در  حوزه کلان ضروری است یادآورشد: رفاه حال بازنشستگان در اولویت قراربگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet