هدر موبایل
1399/10/29 10:10:00
سرویس استان ها
حدادی تاکید کرد:

نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت است

نماینده مردم ساوجبلاغ نظرآباد، طالقان  وچهارباغ در مجلس،گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت و خدمات رسانی به شهروندان است.
نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت است نماینده مردم ساوجبلاغ نظرآباد، طالقان  وچهارباغ در مجلس،گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت و خدمات رسانی به شهروندان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg نیروی,انتظامی,در,خط,مقدم,ایجاد,امنیت,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی  در مجلس  برحمایت همه جانبه از اقدامات پلیس در مقابله با نا امنی و افزایش احساس امنیت شهروندان تاکید کرد، اظهار داشت: حقیقتا نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت و خدمات رسانی به شهروندان است و این اقدامات درخور تقدیر فروان است.

 نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد ، طالقان  وچهارباغ  در  مجلس شورای اسلامی با بیان این که افتخار همه ما سربازی ولایت است ادامه داد: ابراز رضایت رهبر انقلاب از اقدامات ناجا مدالی ارزشمند برای مجموعه نیروی انتظامی است.

حدادی در پایان با اشاره به این که وظیفه خود می دانیم تا پیگیر مطالبات نیروی انتظامی باشیم یادآورشد: در این برهه با توجه به خدمات رسانی مطلوب پلیس به مردم؛ انتظارات از ناجا زیاد است که نیاز است با مدیریت انقلابی این انتظارات برآورده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet