هدر موبایل
1399/10/29 11:29:30
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکید کرد:

تجهیزات تخلیه و بارگیری بندرگاه انزلی نیازمند ارتقا

نماینده مردم بندر مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر گاه انزلی نیازمند ارتقا است،گفت: تامین اعتبارمورد نیاز برای تکمیل کنارگذر انزلی عملیاتی شود.
تجهیزات تخلیه و بارگیری بندرگاه انزلی نیازمند ارتقا نماینده مردم بندر مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر گاه انزلی نیازمند ارتقا است،گفت: تامین اعتبارمورد نیاز برای تکمیل کنارگذر انزلی عملیاتی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104132609414.jpg تجهیزات,تخلیه,و,بارگیری,بندرگاه,انزلی,نیازمند,ارتقا Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ،دیدار نماینده بندرانزلی  با وزیر راه و شهرسازی,وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مشاور رییس جمهور و دبیر عالی مناطق آزاد برگزار شد.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی دردیداری با دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور بر لزوم موارد مطروحه درباره منطقه آزاد انزلی تاکید کرد و خواستار پیگیری موارد از  طرف ایشان شد.

همچنین نماینده بندرانزلی در دیداری با وزیر راه و شهرسازی دکتر اسلامی پیگیری روند کنارگذر بندرانزلی را مطرح کرد و از وزیر راه خواست تا هرچه سریعتر تامین اعتبارمورد نیاز برای تکمیل کنارگذر انزلی را پیگیری کند.

 دنیامالی همچنین درباره ارتقای تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر گاه انزلی از اسلامی وزیر راه و شهرسازی  خواست تا در این مورد که باعث سرعت در تخلیه و بارگیری می شود توجه بیشتری داشته باشند تا این بندر بتوان در زمان کمتری با تجهیزات جدید عمل تخلیه و بارگیری را انجام دهد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در ادامه دیدارهای امروز نماینده بندرانزلی با شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی  دیدار و پیرامون مسائل تامین اجتماعی و توجه ویژه به رفاه آسیب دیدگان اجتماعی در حوزه های شهری و روستا یی تبادل نظر کردند و تصمیمات مهمی برای رفع مشکلات موجود اتخاذ گردید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet