هدر موبایل
1399/10/29 12:39:53
سرویس استان ها
حسین‌زاده تاکیدکرد:

صدور موافقت‌نامه اصولی بیمارستان خیرساز ۱۰۰ تخت‌خوابی اوز

نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت: پس از سال‌ها وقفه، سر انجام موافقت‌نامه اصولی بیمارستان خیرساز ۱۰۰ تخت‌خوابی راهپیما اوز صادر شد.
صدور موافقت‌نامه اصولی بیمارستان خیرساز ۱۰۰ تخت‌خوابی اوز نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت: پس از سال‌ها وقفه، سر انجام موافقت‌نامه اصولی بیمارستان خیرساز ۱۰۰ تخت‌خوابی راهپیما اوز صادر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100001729945.jpg صدور,موافقت‌نامه,اصولی,بیمارستان,خیرساز,۱۰۰,تخت‌خوابی,اوز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پس از سال‌ها وقفه در صدور مجوز تاسیس بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی خیر ساز راهیپما شهرستان اوز، با ورود و پیگیری نماینده مردم  لارستان، خنج، گراش و اوز این موضوع  با  برگزاری جلسات متعدد با مسئولان عالی وزارت بهداشت، در نهایت با موافقت و امضای جان‌ بابایی معاون  درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، این امر مهم محقق گردید و سر انجام موافقت‌نامه اصولی بیمارستان خیرساز ۱۰۰ تخت‌خوابی راهپیما شهرستان اوز صادر شد.

نماینده مردم  لارستان، خنج، گراش و اوز با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات متعدد با مسئولین عالی رتبه کشوری و بیان اهمیت این پروژه، در نهایت با مساعدت و همکاری معاون محترم درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موافقت نامه اصولی بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی خیرساز راهپیما صادر شد.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات فنی این پروژه افزود: بیمارستان خیرساز راهپیما شهرستان اوز بر اساس جدیدترین استانداردهای مورد تائید وزارت بهداشت و در پنج طبقه با مدرترین بخش‌ها و تجهیزات با پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصد درحال ساخت است که تاکنون هزینه‌ای بالغ‌بر ۶۰۰ میلیارد ریال با همت والای خیر گرانقدر یوسف راهپیما در جهت احداث و تکمیل این پروژه هزینه شده است.

نماینده مردم  لارستان، خنج، گراش و اوز در پایان ضمن ارج‌ نهادن به تلاش‌ها و همت والای خیر گرانقدر این پروژه جناب یوسف راهپیما، از مساعدت و همراهی مسئولین  که در این امر مهم همکاری لازم را داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، پیش از این نیز در نشست نماینده مردم با منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در مردادماه ۱۳۹۹، حسین‌زاده با اشاره به جمعیت ۸۰ هزار نفری نیروهای اداری و کارگری تحت پوشش این سازمان در منطقه، بر اهمیت نگاه ویژه از سوی مسئولین مربوطه در تسریع و روند ساخت و صدور مجوز این پروژه تاکید کرده بود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet