هدر موبایل
1399/10/29 12:45:39
سرویس صحن
عباس زاده مشکینی:

توسعه متوازن و تحقق عدالت لازمه ایجاد امنیت پایدار/روستاهای بالای 2 هزار نفر مشکین شهر به شهر ارتقا یابد

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: یکی از سازوکارهای توسعه متوازن ارتقا در تقسیمات کشوری است، پیشنهاد می کنم وزیر کشور روستاهای بالای ۲ هزار نفر جمعیت، شهرستان مشکین شهر را به شهر ارتقا دهد.
توسعه متوازن و تحقق عدالت لازمه ایجاد امنیت پایدار/روستاهای بالای 2 هزار نفر مشکین شهر به شهر ارتقا یابد نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: یکی از سازوکارهای توسعه متوازن ارتقا در تقسیمات کشوری است، پیشنهاد می کنم وزیر کشور روستاهای بالای 2 هزار نفر جمعیت، شهرستان مشکین شهر را به شهر ارتقا دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100591956868.jpg توسعه,متوازن,و,تحقق,عدالت,لازمه,ایجاد,امنیت,پایدار/روستاهای,بالای,2,هزار,نفر,مشکین,شهر,به,شهر,ارتقا,یابد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود عباس زاده مشکینی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: به منظور توسعه متوازن و تحقق عدالت که لازمه امنیت پایدار است، در کشور دو نهاد با تصویب شورای امنیت ملی تحت عناوین شورای عالی توسعه غرب و شورای عالی توسعه شرق کشور تشکیل شده که دارای برکاتی در تحقق عدالت بوده است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشابه نهادهای شورای عالی توسعه برای شهرستان های محرومتری مانند مشکین شهر ایجاد شود، گفت: مقام معظم رهبری طی سفر خود به شهرستان مشکین شهر فرموند آنهایی که قصد دارند محرومیت را درک کنند به این شهرستان سفر نمایند.

وی با اشاره به اینکه وزیر کشور، شهرستان مشکین شهر را به روستایی بزرگ تشبیه کرد، افزود: یکی از سازوکارهای توسعه متوازن ارتقا در تقسیمات کشوری است، پیشنهاد می کنم وزیر کشور روستاهای بالای 2 هزار نفر جمعیت، شهرستان مشکین شهر را به شهر ارتقا دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه دو بخش از شهرستان مشکین شهر در حال حاضر توان تبدیل شدن به شهرستان را دارند، خاطرنشان کرد: از فعالان سیاسی و دلسوزان کشور با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری درخواست دارم که اصل مشارکت حداکثری مردم را در رأس راهبردهای رقابتی خود قرار دهند، چرا که کشور در شرایط کنونی به انتخاباتی با مشارکت بالا به عنوان سمبل و سند پشتوانه مردمی نیاز دارد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet