هدر موبایل
1399/10/29 13:13:59
سرویس صحن
چنارانی در نطق میان دستور:

ترامپ و اندیشه شومش به تاریخ پیوست

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ترامپ،کسی که برای سرزمین ایران نسخه‌ها پیچید و اندیشه شوم داشت دیدیم که  به تاریخ پیوست.
ترامپ و اندیشه شومش به تاریخ پیوست نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ترامپ،کسی که برای سرزمین ایران نسخه‌ها پیچید و اندیشه شوم داشت دیدیم که  به تاریخ پیوست. https://cdn.icana.ir/d/019/202101104447908499.jpg ترامپ,و,اندیشه,شومش,به,تاریخ,پیوست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تشکر از دولت بابت اقدامات خود گفت: امیدوارم خدمات دولت در مدت باقیمانده تداوم داشته باشد و  از وزیر کشور بابت تقسیمات کشوری وشهرستان شدن زبرخان بعد از 15سال که امیدی برای مردم بود تشکر می کنم.

وی افزود: از افزایش  شاخص گازرسانی به 236 روستای حوزه انتخابیه سپاسگزارم و احداث ورزشگاه پس از 20 سال انتظار در نیشابور و احداث چندین  مدسه توسط خیرین و پیش برد پروژه های مشارکتی و افتتاح اولین مدرسه با کمک فرزندان شهید به نام پدران آسمانی و توسعه طرح های آبرسانی از دیگر اقدامات صورت گرفته در منطقه نیشابور و فیروزه در طول مدت دولت تدبیر و امید بوده است.

چنارانی ادامه داد: در حوزه ارتباطات در سه سال  گذشته بیش  از 200 میلیارد تومان در  500 روستا  صرف توسعه زیر ساخت ها شد  اما باید با توجه به نگاه رهبری بر اقتصاد مقاومتی نگاه متفاوت و بیشتری به توسعه متوازن  روستایی نیاز است.  

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاهدات پژوهشی نشان می‌دهد که در کشورهایی که شاخص بالای فرهنگی و اجتماعی دارند، یا قاچاق وجود ندارد و یا نزدیک به صفر است.

وی  گفت: رویکرد دولت به قاچاق امنیتی و اقتصادی است این رویکرد باید به رویکرد اجتماعی – فرهنگی تغییر کند. تجربه ما و مشاهدات پژوهشی و عینی در کشورهایی که شاخص اجتماعی – فرهنگی بالایی داشته‌اند نشان می‌دهد که قاچاق در آن کشورها وجود ندارد.

چنارانی با استناد به اسناد منتشر شده از سوی موسسه  ساینگوی اسپانیا اظهار کرد: به گفته این موسسه ایران رتبه اول غرب آسیا در حوزه هوش مصنوعی را دارد و لازم به ذکر است که کشور هلند با کمک هوش مصنوعی در کشاورزی دو برابر میزان فروش نفت ما درآمد کسب کرده است یا مثلا خانم حلیمه یعقوب رییس جمهور سنگاپور درآمد کشور خود را از طریق هوش مصنوعی به دو تریلیون دلار رسانده است فساد در سنگاپور صفر درصد و بیکاری یک درصد است. از مسئولان کشور ایران می‌خواهم که در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت شیر و روغن  گفت : از مسئولان می خواهم تابه مشکلات مردم در بخش معیشت توجه کند در ساماندهی بازار بورس اقدامات اساسی انجام دهند. همچنین  مشکلات صنفی قالیبافان را نیز در الویت قرار دهد.

وی در بخش پایانی   سخنان خوب  خطاب به دونالد ترامپ اظهار کرد: کسی که برای سرزمین ایران نسخه‌ها پیچید و تصمیماتی شومی  داشت و دائم رجزخوانی کرد ،دیدیم چگونه به تاریخ پیوست و به امید خدا همیشه ملت ایران سربلند خواهند بود./

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet