هدر موبایل
1399/10/29 14:32:13
سرویس بین الملل
دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه با صدور بیانیه‌ای به‌مناسبت روز غزه:

قدس و تمامی سرزمین‌های اشغالی به‌زودی به آغوش اسلام بازخواهد گشت

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه‌ای به مناسبت روز غزه منتشر و طی آن اقدامات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
قدس و تمامی سرزمین‌های اشغالی به‌زودی به آغوش اسلام بازخواهد گشت دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه‌ای به مناسبت روز غزه منتشر و طی آن اقدامات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906108035387238.jpg قدس,و,تمامی,سرزمین‌های,اشغالی,به‌زودی,به,آغوش,اسلام,بازخواهد,گشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه ای به مناسبت 29 دی ماه، «روز غزه» منتشر کرد و طی آن از سازمان‌های بین‌المللی خواست از قضیه فلسطین، به عنوان یک موضوع تأثیرگذار بر صلح و امنیت جهانی، حمایت کنند. متن بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت 29 دی ماه به عنوان روز «غزه نماد مقاومت» که به دنبال تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی در روز هفتم دی ماه 1387 به غزه و مقاومت 22 روزه ملت فلسطین توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، بر تداوم مقاومت و پایداری ملت فلسطین و همه آزادیخواهان حامی فلسطین تا آزادی همه سرزمین های اشغالی و قدس شریف تاکید می کند.

پیروزی مقاومت مردمی فلسطین در روز 29 دی ماه و خلق حماسه دیگری که منجر به شکست مجدد دشمن تا دندان مسلح صهیونیستی گردید ، معادلات صحنه نظامی و سیاسی را به نفع ملت فلسطین تغییر داد و رژیم صهیونیستی را مجبور نمود که با دادن امتیازات زیادی عقب نشینی کند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در سالگرد این پیروزی بزرگ و باشکوه و با توجه به تحولات صحنه سیاسی و نظامی منطقه بر مواضع زیر تاکید می نماید:

1- هر گونه سازش و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دشمن قسم خورده اسلام، خنجری در پشت ملت مظلوم و مقاوم فلسطین خواهد بود. بی تردید عادی سازی روابط با صهیونیست ها یک اقدام قبیح و خلاف همه موازین اسلامی، اخلاقی و فرهنگی است و نه تنها موجب ثبات و تامین امنیت و تحقق حقوق مشروع ملت فلسطین نخواهد شد بلکه خشم ملت های منطقه را در پی خواهد داشت.

2- رژیم صهیونیستی هرگز در این منطقه حساس، استراتژیک و اسلامی نمی تواند حضور دائمی داشته باشد و به زودی قدس و تمامی سرزمین های اشغالی به آغوش اسلام بازخواهند گشت و ملت های منطقه اجازه نخواهند داد که اقدام و خیانت نابخردانه برخی حکام منطقه پای صهیونیست ها را به منطقه باز کند.

3- استکبار جهانی به رهبری آمریکا شیطان بزرگ و صهیونیست ها چنانچه بخواهند با ماجراجویی و تداوم فتنه و آتش افروزی در منطقه به اهداف و نیات پلید خود ادامه دهند، ملت های منطقه همانند عراق، افغانستان و یمن درس فراموش نشدنی به آنها خواهند داد.

4- اقدامات اخیر مقاومت و گروه های فلسطینی در جهت وحدت و یکپارچگی و برگزاری انتخابات گام مهمی در شکست توطئه های رژیم صهیونیستی و برخی حامیان منطقه ای آنها خواهد بود و تداوم این گونه اقدامات می تواند نتایج موثری در صحنه فلسطین داشته باشد.

5- با رفتن ترامپ دشمن لجوج فلسطین و اسلام از حاکمیت، دولت جدید آمریکا مسئولیت سنگینی در قبال اقدامات ضد اسلامی، عربی و فلسطینی دولت ترامپ دارد. در صورت تداوم سیاست ترامپ در حمایت صددرصدی و یکجانبه از رژیم صهیونیستی این وضعیت می تواند نتایج وخیمی برای منطقه به همراه داشته باشد .چنانچه معامله قرن یک قرارداد یکجانبه است که با هدف حذف فلسطینی ها از صحنه جغرافیایی و فیزیکی منطقه طراحی شده است و بی تردید هرگز به نتیجه نخواهد رسید.

6- از همه سازمان های بین المللی، نهادهای مردم نهاد و مجالس کشورهای حامی قضیه فلسطین درخواست می کنیم از تمام امکانات خود برای حمایت از قضیه فلسطین به عنوان یک موضوع تاثیر گذار بر صلح و امنیت جهانی حمایت کنند و با تجاوزات رژیم صهیونیستی مقابله نمایند و رفتار غیر انسانی صهیونیست ها علیه اسرا و زندانیان فلسطینی و محروم نمودن آنها از دسترسی به واکسن کرونا و تداوم محاصره غزه را محکوم نمایند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet