هدر موبایل
1399/10/29 15:01:50
سرویس اقتصادی
مرادی خبر داد

هیات تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم آغاز به کار کرد

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم، فرصت ۶ ماهه دارد اما با توجه به اینکه عمر کاری دولت تا چند ماه دیگر تمام خواهد شد، تلاش خواهیم کرد تا قبل از اتمام مسئولیت مدیران، این بررسی‌ها را به اتمام برسانیم تا مدیران فعلی بتوانند پاسخگو باشند.
هیات تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم آغاز به کار کرد نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم، فرصت 6 ماهه دارد اما با توجه به اینکه عمر کاری دولت تا چند ماه دیگر تمام خواهد شد، تلاش خواهیم کرد تا قبل از اتمام مسئولیت مدیران، این بررسی‌ها را به اتمام برسانیم تا مدیران فعلی بتوانند پاسخگو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101106477509685.jpg هیات,تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,منطقه,آزاد,قشم,آغاز,به,کار,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد مرادی رئیس هیات تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم به همراه کارشناسان این هیات با حضور در سازمان منطقه آزاد قشم با رئیس هیات مدیره، مدیرعامل و مدیران این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس، گفت: حدود 30 سال از عمر سازمان منطقه آزاد قشم می گذرد و اگرچه در طی این 30سال اقداماتی انجام شده اما در کنار آن مشکلاتی هم وجود داشته است، هرچند شائبه‌هایی وجود دارد که مناطق آزاد حیات خلوت دولت و اشخاص خاصی است لذا اگر برای مردم ابهامی در عملکرد منطقه آزاد وجود دارد باید آن را روشن کنیم، اگر تخلفی وجود دارد باید جلوی آن را بگیریم و اگر هم تخلفی نبوده وظیفه داریم به اطلاع مردم برسانیم.

وی بیان کرد: در انجام تحقیق و تفحص به هیچ عنوان قصد مچگیری یا پرونده سازی برای کسی را نداریم، در طول زندگی همیشه سعی کردم آخرتم را به دنیای هیچکس نفروشم، مدیون هیچکس جز لطف خدا و مردم نیستم.

مرادی با بیان اینکه هیچگاه به اندازه یک خودکار هم از سازمان منطقه آزاد در خواست شخصی نداشته است، اضافه کرد: نسبت به مردم تعصب دارم و اگر احساس کنم جایی در هر نقطه از کشور حقی از مظلومی ضایع شود وظیفه دارم براساس اصل 84 و ٨٦ قانون اساسی از حقوق مردم تمام کشور دفاع کنم لذا در موضوع تحقیق و تفحص، بیت المال و حقوق تمام ایرانیان مدنظر است.

این نماینده مجلس درخصوص برنامه زمانبندی انجام تحقیق و تفحص نیز گفت: این موضوع قانوناً، یک فرصت 6 ماهه دارد و می تواند با تشخیص هیات برای 6 ماه دیگر هم تمدید شود، با توجه به اینکه عمر کاری دولت تا چند ماه دیگر تمام خواهد شد، تلاش خواهیم کرد تا قبل از اتمام مسئولیت مدیران، این بررسی‌ها را به اتمام برسانیم تا اگر ابهامی وجود داشت مدیران فعلی بتوانند پاسخگو باشند.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درخصوص هیات تحقیق و تفحص مطرح کرد: این هیات در قالب 3کارگروه در تهران، مرکز استان و قشم فعالیت خواهند کرد و در طی رسیدگی‌ها تمامی موارد تا زمان ارجاع نتیجه به کمیسیون اقتصادی و کمیسیون اصل نود غیرقابل انتشار خواهد بود و پس از آن به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet