خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/30 09:20:00
سرویس استان ها
آصفری مطرح کرد:

بررسی مشکلات مربوط به نیروی انتظامی استان مرکزی در جلسه با سردار مفخمی

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات پرسنل ناجا و خانواده های ایشان، پیگیری های لازم در کمیسیون تلفیق و مجلس شورای اسلامی ادامه خواهد یافت.
بررسی مشکلات مربوط به نیروی انتظامی استان مرکزی در جلسه با سردار مفخمی نماینده مردم اراک در مجلس گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات پرسنل ناجا و خانواده های ایشان، پیگیری های لازم در کمیسیون تلفیق و مجلس شورای اسلامی ادامه خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/84251.jpg بررسی,مشکلات,مربوط,به,نیروی,انتظامی,استان,مرکزی,در,جلسه,با,سردار,مفخمی Icana

 محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ب اشاره به دیدارها  وبازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود، گفت: با سردار مفخمی شهرستانی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی دیدار و گفتگویی انجام شد و در این دیدار سردار مفخمی ضمن بیان مسائل و مشکلات مربوط به نیروی انتظامی استان مرکزی و با توجه به عضویت بنده  به عنوان تنها نماینده استان مرکزی در کمیسیون تلفیق بودجه، خواستار اصلاح اعتبارات ناجا در بودجه سال ۱۴۰۰ شد.

آصفری در ادامه افزود: به جهت رسیدگی به مشکلات پرسنل ناجا و خانواده های ایشان، پیگیری های لازم در کمیسیون تلفیق و مجلس شورای اسلامی ادامه خواهد یافت.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای استوه بخش خنداب، مطرح کرد: جهت بررسی و پیگیری مشکلات روستای استوه با دهیار و اعضای شورای اسلامی  این روستا که  از توابع شهرستان خنداب است ،دیدار و گفتگویی انجام شد.

وی ادامه داد: در این دیدار حاضرین در جلسه به بیان مسائل و مشکلات روستای_استوه پرداخته و قرار شد درخصوص زیرسازی ۷ کیلومتر جاده از استوه به حصار، مشکل اینترنت و مخابرات روستا، تعریض پل ورودی روستا، جابجایی موتور آب ابتدای روستا، ابتیاع یک دستگاه آمبولانس از وزیر بهداشت پیگیری هایی انجام شود.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس به برخی دیدارها به همراه ملاقات مردمی در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه اشاره و خاطرنشان کرد:جلسه با مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی ،دیدار با دهیار و شورای اسلامی روستای حسین آباد،دیدار با مدری کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی،دیدار با "علی زند" قهرمان جهان و عضو تیم ملی کاراته،جلسه با تعدادی از نمایندگان کارکنان تبصره 4 علوم پزشکی اراک،جلسه به اعضای اتحادیه خبازان اراک،دیدار با مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان مرکزی،دیدار با رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان مرکزی و لرستان ازجمله جلسات و دیدارها در حوزه انتخابیه بود.

وی ادامه داد: همچنین؛ جلسه با رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی شعبه مرکزی کشور،دیداربا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی،دیدار با نماینده فرهنگیان منطقه میلاجرد و دهیار روستای نهرپشته، ،جلسه با اعضای شورا و دهیار روستای چقا به همراه مدیر کل امور اداری و مالی استانداری از دیگر دیدارها در حوزه انتخابیه اراک بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet