هدر موبایل
1399/10/29 15:53:17
سرویس بین الملل
رئیس پارلمان سوریه:

دفاع از فلسطین حقوقی، آرمانی و اخلاقی است

رئیس مجلس کشور سوریه تاکید کرد: غزه و آرمان فلسطین مسئله اصلی ما است و از آن کوتاه نمی آییم.
دفاع از فلسطین حقوقی، آرمانی و اخلاقی است رئیس مجلس کشور سوریه تاکید کرد: غزه و آرمان فلسطین مسئله اصلی ما است و از آن کوتاه نمی آییم. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103342024304.jpg دفاع,از,فلسطین,حقوقی،,آرمانی,و,اخلاقی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حموده صباغ رئیس مجلس سوریه در نشست مجازی رؤسای کمیسیون های روابط خارجی کشورهای حامی فلسطین، گفت: از دمشق، از سرچشمه شرف و کرامت و بلندپروازی، از پایتخت سوریه مقاوم که شدیدترین جنگ ها و وحشی گری ها را تجربه کرده است، خدمت شما هستم.

وی ادامه داد: موافقت خود را با مصوبات این نشست که نشان دهنده چشمداشت و آرزوهای مشترک است اعلام می کنم. با وجود همه مشکلاتی که با آن مواجه هستیم فلسطین ما را گرد هم آورده و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین دور هم جمع شده ایم.

رئیس پارلمان سوریه گفت: فلسطین دهه ها با حکومت ها و دولت های استبدادی مبارزه کرده و دست و پنجه نرم می کند چرا که وعده های مصیبت بار رژیم صهیونیستیِ سرطانی، باعث آوارگی و از هم پاشیدگی ملت فلسطین شده است.

صباغ تاکید کرد: فلسطین برای مردم فلسطین است و قدس در وجود جان ما است همچنین باور داریم مقاومت حق، و قدس جوهره این حق است.

رئیس پارلمان سوریه با بیان اینکه ملت های ما، ملت های مبارز و آزادی خواه هستند، بیان کرد: ملت ما بر اصول مسلم خود تاکید می کند و یاری دهنده ملت های آزاد هستند. همچنین پیش از پیش ثابت می کنند هیچ وقت تسلیم استکبار و استبداد عالم نمی شوند و به مواضع و ایثارگری خود در مقابل نقشه های استکباری ادامه می دهند تا جلوی تحقق رویای آن ها که خاورمیانه جدید و معامله قرن است را بگیرند.

وی تاکید کرد: آمریکا به صورت نامحدود از رژیم صهیونیستی دفاع می کند و کسانی که ضد این رژیم هستند را حذف فیزیکی می کند.

صباغ تاکید کرد: سوریه، غزه و آرمان فلسطین، مسئله اصلی ما است و از آن کوتاه نخواهیم آمد. این قضیه برای ما اخلاقی است و سعی می کنیم به صورت عادلانه به تحقق این قضیه کمک کنیم.

رئیس پارلمان سوریه گفت: ملت سوریه نمی پذیرد که از آرمان  فلسطین پا پس بکشد چنان که بشار اسد بعد از اظهارات ترامپ گفت هیچ کسی از جمله ترامپ نمی تواند قدس یا بخشی از آن را تغییر دهد.

صباغ بیان کرد: وظیفه ما در مقابل آرمان فلسطین وظیفه ای حقوقی، آرمانی و اخلاقی است و دشمن ما یکی است و ملت ما یکی است و باید مقابله واحد داشته باشیم.

تقدیر حموده صباغ از دکتار قالیباف به دلیل تاکید بر ایستادگی

رئیس پارلمان سوریه با بیان اینکه با تحریم ها و فشارهای اعمالی بر ایران احساس همدردی می کند، گفت: از ایران و دکتر قالیباف رئیس مجلس ایران تشکر می کنم که بنده را به این نشست دعوت کرده اند همچنین از تلاششان برای برنامه ریزی و تاکید بر ایستادگی سپاسگزارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet