خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/29 16:32:40
سرویس سیاسی
در نشست مجازی رؤسای کمیسیون های روابط خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین:

رئیس مجلس لبنان نسبت به شرایط خطرناک بهداشتی نوار غزه هشدار داد

رئیس مجلس لبنان تاکید کرد: مردم نوار غزه وضعیت بهداشتی نامناسب به لحاظ گسترش ویروس کرونا دارند.
رئیس مجلس لبنان نسبت به شرایط خطرناک بهداشتی نوار غزه هشدار داد رئیس مجلس لبنان تاکید کرد: مردم نوار غزه وضعیت بهداشتی نامناسب به لحاظ گسترش ویروس کرونا دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102594737918.jpg رئیس,مجلس,لبنان,نسبت,به,شرایط,خطرناک,بهداشتی,نوار,غزه,هشدار,داد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نبیه بری رئیس مجلس لبنان با حضور در نشست مجازی رؤسای کمیسیون های روابط خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین، گفت: در این فرصت کم بار دیگر از طرف لبنان که زیر فشار سیاسی، مالی، معیشتی و بهداشتی قرار دارد از حقوق ملت فلسطین و تشکیل قدس حمایت کرده و مواضع رسمی و مردمی لبنان را بیان می کنم.

وی ادامه داد: تلاش ما بر این است که آزادسازی قدس و بازگشت مردم به مرزهایشان همراه با بهبود شرایط معیشتی در اردوگاه ها صورت گیرد.

این رئیس مجلس بیان کرد: همچنین با ایمان به این که لغو حق بازگشت مردم به فلسطین از سوی مردم لبنان پذیرفته نمی شود. همه پارلمان های قاره ای و اسلامی را دعوت به رعایت قراردادهای مربوط به فلسطین، مقاومت در برابر شهرک ها و فلسطین بعد از قرارداد شوم ترامپ به عنوان معامله قرن دعوت می کنم.

بری اظهار داشت: در این نشست وضع شدید بهداشتی نوار غزه به دلیل گسترش ویروس کرونا را هشدار می دهم، این مسئله فشارهای محاصره را تشدید کرده است از این رو از مجامع بین المللی می خواهم نسبت به تهیه واکسن برای مناطق تحت محاصره فلسطین بدون دخالت اسرائیلی ها اقدام کنند.

رئیس پارلمان لبنان در پایان گفت: از ایران، مجلس و مردم آن به خاطر اینکه فلسطین را جان، فکر و اولویت ما قرار داده است تشکر می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet