هدر موبایل
1399/10/29 18:40:02
سرویس اقتصادی
فیروزی نشست کمیسیون صنایع را تشریح کرد

مبارزه با قاچاق کالا رویکرد مشترک وزارت اطلاعات و کمیسیون صنایع در راستای حمایت از تولید

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه راهبرد وزارت اطلاعات در حوزه تولید و صنعت، کمک به اصلاح فرآیندها و شناسایی خلاهای احتمالی در حوزه‌های مختلف است، گفت:حمایت مبارزه با قاچاق کالا یکی دیگر از سیاست های این وزارتخانه است.
مبارزه با قاچاق کالا رویکرد مشترک وزارت اطلاعات و کمیسیون صنایع در راستای حمایت از تولید سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه راهبرد وزارت اطلاعات در حوزه تولید و صنعت، کمک به اصلاح فرآیندها و شناسایی خلاهای احتمالی در حوزه‌های مختلف است، گفت:حمایت مبارزه با قاچاق کالا یکی دیگر از سیاست های این وزارتخانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg مبارزه,با,قاچاق,کالا,رویکرد,مشترک,وزارت,اطلاعات,و,کمیسیون,صنایع,در,راستای,حمایت,از,تولید Icana

حجت اله فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه روز دو‌شنبه (29 دی ماه) کمیسیون متبوعش، به جلسه مشترک کمیسیون صنایع و معادن با وزیر و معاونان وزارت اطلاعات اشاره کرد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اقدامات وزارت اطلاعات، افزود: تولید، تقویت صنعت، کمک به مجموعه‌های صنعتی و سرمایه گذاران محور جلسه امروز بود.

وی با بیان اینکه راهبرد وزارت اطلاعات در حوزه تولید و صنعت، کمک به اصلاح فرآیندها و ارائه پیشنهاد به دستگاه‌های اجرایی در راستای اصلاح ساختارها و شناسایی خلاهای احتمالی در حوزه‌های مختلف است، اضافه کرد:حمایت از مبارزه با قاچاق کالا یکی دیگر از سیاست های این وزارتخانه بود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به صحبت نمایندگان در این جلسه، تصریح کرد: وکلای مردم در خانه ملت ضمن تشکر از اقدامات وزارت اطلاعات برای ایجاد بستر امنیتی سالم برای سرمایه گذاری در کشور و حمایت از سرمایه گذاران خواستار کمک این وزارتخانه به سایر دستگاه‌ها برای تقویت حوزه تولید در کشور شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet