هدر موبایل
1399/10/29 18:42:41
سرویس بین الملل
نماینده مجلس الجزایر:

کشورهایی که روابط شان را با اسرائیل عادی سازی کرده اند پشیمان می شوند

نماینده مجلس الجزایر تاکید کرد: کشورهای عربی که به سمت رژیم صهیونیستی رفته اند هرچه سریع تر به حرف مردم خود گوش دهند و از مسیر خود برگردند.
کشورهایی که روابط شان را با اسرائیل عادی سازی کرده اند پشیمان می شوند نماینده مجلس الجزایر تاکید کرد: کشورهای عربی که به سمت رژیم صهیونیستی رفته اند هرچه سریع تر به حرف مردم خود گوش دهند و از مسیر خود برگردند. https://cdn.icana.ir/d/019/63952.jpg کشورهایی,که,روابط,شان,را,با,اسرائیل,عادی,سازی,کرده,اند,پشیمان,می,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یوسف ادجیسه نماینده مردم الجزایر در نشست مجازی روسای کمیسیون های روابط خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین، گفت: عادی سازی که از طرف برخی کشورهای عربی صورت گرفته است، باعث پایمال شدن حقوق مردم فلسطین می شود و به جبهه مقاومت و همه کشورهایی که در این مسیر حرکت می‌کنند، ضربه می‌زند.

وی با تاکید بر اینکه دولت و مردم الجزایر رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد، بیان کرد: الجزایر عادی سازی روابط با این رژیم را نمی پذیرد، آواره سازی و ظلم به مردم فلسطین پذیرفته نیست.

این عضو مجلس الجزایر تاکید کرد: در پارلمان کشور ما مصوبه ای برای محکوم کردن عادی سازی با رژیم صهیونیستی در تمام ابعاد تهیه شده است که در نظر داریم به تمام پارلمان های اسلامی و کشورهای آزاد انتقال دهیم.

وی بیان کرد: کشورهایی که روابط شان را با رژیم صهیونیستی عادی سازی کردند هرچه سریع تر به حرف مردم شان گوش دهند چرا که از این روابط پشیمان می شوند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet