هدر موبایل
1399/10/29 19:27:19
سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان لبنان:

مردم فلسطین بیش از پیش نیاز به حمایت دارند

رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان کشور لبنان، تاکید کرد: لبنان همواره در ابعاد سیاسی و مالی از آرمان ملت فلسطین حمایت می کند.
مردم فلسطین بیش از پیش نیاز به حمایت دارند رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان کشور لبنان، تاکید کرد: لبنان همواره در ابعاد سیاسی و مالی از آرمان ملت فلسطین حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101102635757873.jpg مردم,فلسطین,بیش,از,پیش,نیاز,به,حمایت,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یاسین جابر رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان لبنان در نشست مجازی روسای کمیسیون های روابط خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین، گفت: این نشست در زمانی برگزار می شود که مردم فلسطین در نتیجه دست کشیدن برخی کشورها از آرمان فلسطین نیاز به پشتیبانی بیش از پیش دارد و باید مسلمانان در کنار آن ها قرار گیرند.

وی با بیان اینکه لبنان همیشه میزبان آوارگان فلسطینی بوده و هست، بیان کرد: ما پایگاه مقاومت فلسطین بوده ایم و در بازه های زمانی نیز در معرض تجاوز رژیم صهیونیستی قرار گرفتیم.

این عضو پارلمان کشور لبنان اظهار داشت: همواره از مقاومت مردم در برابر اسرائیل در ابعاد سیاسی و مالی حمایت می کنیم و امیدواریم ملت فلسطین به حقوق مشروع خود دست پیدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet