هدر موبایل
1399/10/29 19:39:07
سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ونزوئلا؛

کشورهای آمریکای لاتین حامی آرمان های فلسطین هستند

نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ونزوئلا گفت: کشورهای آمریکای لاتین حامی آرمان های فلسطین هستند.
کشورهای آمریکای لاتین حامی آرمان های فلسطین هستند نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ونزوئلا گفت: کشورهای آمریکای لاتین حامی آرمان های فلسطین هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/48137.jpg کشورهای,آمریکای,لاتین,حامی,آرمان,های,فلسطین,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ایلنیا مدینا عصر امروز (دوشنبه، 29 دی ماه) در نشست مجازی روسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی  فلسطین گفت: ونزوئلا در آمرریکای لاتین از آرمان های فلسطین حمایت می کند؛ این حمایت از دولت چاوز شروع شد و در دولت مادارو در حال پیشرفت است.

نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ونزوئلا تصریح کرد: فلسطین زخمی است که باید از سوی سازمان ملل مورد توجه قرار گیرد؛ فلسطین سرزمین اشغال شده‌ای است که اشغالگر آن از سوی دولت‌های امپریالیستی مانند آمریکا و بریتانیا حمایت می‌شود.

وی ادامه داد: در سال 2019 قتل عامی در فلسطین رخ داد که از این سو ونزوئلا روابط خود را با رژیم صهیونیستی قطع کرد؛ مقامات بلندپایه اسرائیل باید به خاطر جنایت‌هایشان در دادگاه‌ها مورد محاکمه قرار گیرند.

مدینا افزود: ونزوئلا، اسرائیل را طرد کرده است از این رو بقیه کشورهای آمریکای لاتین نیز از آرمان های فلسطین حمایت می کنند.

نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ونزوئلا تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران صلح را گسترش می‌دهد و ونزوئلا نیز با تقلید از این کشور، صلح را در آمریکای لاتین مورد حمایت قرار می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet