هدر موبایل
1399/10/30 10:57:00
سرویس استان ها
حدادی اعلام کرد:

نماینده مجلس صدای مردم حوزه انتخابیه است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت:امروز وظیفه دولتمردان خدمت رسانی به مردم است و نماینده مجلس نیز در اصلاح قوانین و نظارت صدای مردم حوزه انتخابیه است.
نماینده مجلس صدای مردم حوزه انتخابیه است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت:امروز وظیفه دولتمردان خدمت رسانی به مردم است و نماینده مجلس نیز در اصلاح قوانین و نظارت صدای مردم حوزه انتخابیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg نماینده,مجلس,صدای,مردم,حوزه,انتخابیه,است Icana

 به گزارشخبرگزاری خانه ملت، علی حدادی در مجلس شورای اسلامی  در جمع دهیاران، اعضای شورای روستا و معتمدین بخش چندار ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س)، گفت:مجلس یازدهم شورای اسلامی که به تعبیر مقام معظم رهبری انقلابی ترین مجلس است با اولویت معیشت مردم، رونق اقتصاد کشور و نگاه به ظرفیتهای داخلی گام بر می‌دارد.

 نماینده مردم  ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:ولایت پذیری شاخصه اصلی مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی سردار رشید اسلام است که باید سرلوحه خادمان به مردم و سربازان ولی امر مسلمین باشد. 

وی ادامه داد: امروز وظیفه دولتمردان خدمت رسانی به مردم است و نماینده مجلس نیز در اصلاح قوانین و نظارت صدای مردم حوزه انتخابیه است و در ماه‌های گذشته نیز با تمام توان در این مسیر گام برداشته و در کنار مردم روستاها و شهرها بوده ایم و علی رغم شناخت مشکلات مردم پای سخنان آنان نشسته ایم.

حدادی افزود :بودجه ١۴٠٠ بدون نگاه به واقعیت های موجود است که با توجه به اولین سال ریل گذاری مجلس شورای اسلامی و آخرین سال ارائه بودجه از سوی دولت با حساسیت بیشتر بررسی می شود. 

وی ادامه داد: در بررسی بودجه سال ١۴٠٠ در مجلس شورای اسلامی به درآمدهای پایدار نگاه ویژه ای خواهد شد و همچنین نگاه واقعی به نفت که در لایحه دولت متأسفانه اینطور نیست. 

حدادی افزود: بررسی امنیت شغلی دهیاران و بررسی ساختار دهیاری ها و  طرح مدیریت جامع شهری و روستایی در دستور کار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهاست. 

نماینده مردم ساوجبلاغ  در مجلس تصریح کرد:عدم پهنه بندی کشاورزی و نبود آمایش سرزمین در استان موجب مشکلاتی برای روستاییان،کشاورزان و کارآفرینان شده است. 

 وی ادامه داد:ظرفیتهای مناسبی در بخش چندار در حوزه‌ کشاورزی، دامداری، گردشگری و صنایع تبدیلی است که باید موانع از سوی دستگاهای اجرایی برداشته شود و با ایجاد تعاونی های روستایی و بهره مندی از منابع طبیعی از همه ظرفیتها بهره برد.

 نماینده مردم  ساوجبلاغ در  مجلس یادآورشد :طی حضور در روستاهای بخش چندار و شهر کوهسار مشکلاتی از قبیل گازرسانی به روستاها، مخابرات، آنتن دهی تلفن همراه، بهداشت و درمان، راه‌های روستایی، ترمیم شبکه آبرسانی، بهره مندی از خدمات، طرح های هادی روستایی و حریم روستاها مورد بررسی قرار گرفته که مطالبه مردم از دستگاه های اجرایی است و پیگیری لازم صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet