هدر موبایل
1399/10/30 11:33:06
سرویس صحن
صالحی در تذکر شفاهی مطرح کرد

ضرورت توجه به افزایش بی‌رویه هزینه‌های بیمه‌ تأمین اجتماعی و حق کمیسیون‌های باربری رانندگان

نماینده مردم اقلید در مجلس، افزایش بی‌رویه هزینه‌های بیمه‌ تأمین اجتماعی، کمبود سوخت، افزایش بی‌رویه قیمت یدکی و حق کمیسیون‌های باربری را از جمله مشکلات رانندگان دانست که باید مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد.
ضرورت توجه به افزایش بی‌رویه هزینه‌های بیمه‌ تأمین اجتماعی و حق کمیسیون‌های باربری رانندگان نماینده مردم اقلید در مجلس، افزایش بی‌رویه هزینه‌های بیمه‌ تأمین اجتماعی، کمبود سوخت، افزایش بی‌رویه قیمت یدکی و حق کمیسیون‌های باربری را از جمله مشکلات رانندگان دانست که باید مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101179155213.jpg ضرورت,توجه,به,افزایش,بی‌رویه,هزینه‌های,بیمه‌,تأمین,اجتماعی,و,حق,کمیسیون‌های,باربری,رانندگان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسلم صالحی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ، 30 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو درباره پر کردن چاه کشاورزی گفت: قبل از سال 85 چاه‌هایی حفر شدند که مشمول فرم شماره یک می‌شوند و از دسته چاه‌هایی هستند که اطلاعاتشان در سامانه وزارت نیرو ثبت شده است. همچنین یکسری چاه‌های کشاورزی هستند که با توجه به اینکه قبل از سال 85 حفر شده‌اند اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از آنها در سامانه‌های وزارت نیرو در دسترس نیست بنابراین به همین بهانه وزارت نیرو و امور آب نسبت به پر کردن آنها اقدام کرده‌اند.

نماینده مردم اقلید در مجلس افزود: شرایط بد اقتصادی سفره‌های مردم را کوچک‌تر کرده و از وزارت جهاد کشاورزی انتظار داریم به این موضوع ورود و اجازه ندهد حق افرادی که قبل از سال 85 چاه‌هایی را حفر کردند، ضایع شود، در ضمن یکسری چاه‌هایی هستند که از سال 85 حفر شده‌اند اما به دلیل خشکی رودخانه‌ها مردم دسترسی به آب برای کشاورزی ندارند و سر ناچاری چاه‌های سطحی با متراز 10 الی15 متر را حفر کردند و مشمول پر کردن قانون چاه‌ها شدند.

وی ادامه داد: انتظار داریم اگر در منطقه‌ای نسبت به پر کردن چاه‌ها اقدام می شود حداقل درصد خوبی را برای مصارف صنعت تخصیص دهند و همچنین باید تلاش کرد که تا تلاش‌ها در بحث جذب سرمایه‌گذار هدر نرود.

صالحی با اشاره به رانندگان و سختی کار آنها گفت: افزایش بی‌رویه هزینه‌های بیمه‌ تأمین اجتماعی، کمبود سوخت، افزایش بی‌رویه قیمت یدکی و حق کمیسیون‌های باربری از جمله مشکلات رانندگان است که باید مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet