هدر موبایل
1399/10/30 11:38:49
سرویس صحن
کریمی فیروزجایی قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ضرورت توجه به آلودگی ناشی از استفاده از مازوت در نیروگاه ها

عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ضرورت توجه به آلودگی ناشی از استفاده از مازوت در نیروگاه ها عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/ضرورت,توجه,به,آلودگی,ناشی,از,استفاده,از,مازوت,در,نیروگاه,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 30 دی ماه) مجلس شورای اسلامی  تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر کیوان مرادیان کوچکسرائی نماینده قائمشهر، سوادکوه و جویبار به وزرای دادگستری و صمت؛ درباره لزوم جلوگیری از افزایش قیمت سه باره مواد شوینده در پی سال جاری.

- تذکر محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق به رئیس جمهور؛ درباره اینکه چرا علی رغم تاکید قانون اصلاح مواد تبصره 6 ماده 12 در رابطه با حقوق دولتی وصولی معادن ردیف بودجه مربوط به این تبصره حذف شده است.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور؛ درباره ضرورت توجه به آلودگی ناشی از استفاده از مازوت در نیروگاه ها و به خطر افتادن سلامتی مردم.

- تذکر مهدی عسگری نماینده کرج، اشتهارد و فردیس به همراه 42 نفر از نمایندگان به وزیر صمت؛ درباره ضرورت اتخاذ سیاست های حمایتی و سوق دادن منابع و ظرفیت های کشور در تولید انواع ورق ها و قطعات فولاد و آلیاژها با ارزش افزوده بالا.

- تذکر حبیب اله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند و هامون به رئیس جمهور؛ لزوم اقدام جدی در حل مشکل حاشیه نشینی شهر زابل.

- تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرسازی؛ لزوم بازگشایی خیابان سرداران 2 در ارومیه، همچنین لزوم رسیدگی به دریافت 2 عوارض سنگین از مردم ارومیه در بزرگراه ارومیه- تبریز، همچنین تذکر این نماینده به وزیر کشور؛ لزوم نجات مردم منطقه نازلو چای و دانشگاه نازلو از بوی بد و شیرابه سایت زباله نازلو، همچنین تذکر این نماینده به وزیر اقتصاد؛ لزوم رسیدگی به تعطیلی و عدم اقدامات بانک صادرات و دیگر بانک ها در منطقه حسین آباد، باباسائی و شهرک جدید گلمان ارومیه و لزوم معاف نمودن مالیات مراکز آموزشی وزارت آموزش و پرورش دولتی به لحاظ ارائه خدمات آموزشی، همچنین به وزیر صمت؛ لزوم رفع محدودیت صادرات سیب تا عید و رفع تعهد ارزی و جایگزینی ارز تهاتری به جای آن.

- تذکر فرهاد بشیری نماینده پاکدشت به وزیر نیرو؛ لزوم اتخاذ تدابیر لازم از هم اکنون برای جلوگیری از قطع برق مصرفی به خصوص در مراکز و کارخانجات تولیدی هنگام فصل گرما.

- تذکر حسن محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال به وزیر آموزش و پرورش؛ لزوم عذرخواهی و اصلاح نام حیران گیلان به حیران اردبیل در کتب درسی.

- تذکر سیدکاظم موسوی نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین به وزیر راه و شهرسازی؛ لزوم توجه به راه های شریانی و مواصلاتی منطقه محروم اردبیل از جمله جاده سرچم اردبیل به اتوبان میانه و راه های روستایی اردبیل، نیر و سرعین./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet