هدر موبایل
1399/10/30 11:39:00
سرویس استان ها
مبلغی تاکید کرد:

کمبود فضای آموزشی کوهدشت و رومشکان مشهود است

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه کمبود فضای آموزشی کوهدشت و رومشکان مشهود است،گفت: بازسازی، نوسازی، تجهیز و هوشمندسازی مدارس  در کوهدشت و رومشکان الزامی است.
کمبود فضای آموزشی کوهدشت و رومشکان مشهود است نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه کمبود فضای آموزشی کوهدشت و رومشکان مشهود است،گفت: بازسازی، نوسازی، تجهیز و هوشمندسازی مدارس  در کوهدشت و رومشکان الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102995300919.jpg کمبود,فضای,آموزشی,کوهدشت,و,رومشکان,مشهود,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با  حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

 نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مبلغی با توجه به کمبود فضای آموزشی در سطح دو شهرستان کوهدشت و رومشکان خواستار افزایش فضای آموزشی در دو شهرستان مذکور گردید.

 وی افزود:برخی از روستاهای مناطق مختلف ما در کانکس درس میخوانند و بعضی از روستاها کانکس هم ندارند. ایشان همچنین خواهان بازسازی، نوسازی ، تجهیز و هوشمندسازی مدارس دو شهرستان کوهدشت و رومشکان شدند.

نماینده کوهدشت و رومشکان در ادامه با اشاره به میزان بالای متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش کوهدشت و رومشکان اعم از حق التدریس، نهضتی، پیش دبستانی و خرید خدمتی ها ، از وزیر درخواست نمود علیرغم وجود یکسری محدودیت ها ، سهمیه بیشتری برای جذب متقاضیان بویژه چهار گروه مذکور در این دو شهرستان منظور گردد.

وی همچنین از وزیر آموزش و پرورش تخصیص تسهیلات و اعتبارات بیشتر را برای فرهنگیان حوزه انتخابیه خود خواستار شد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این جلسه که با حضور الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و احمدی لاشکی معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش و رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تشکیل گردید، حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به مطالبات نماینده پاسخ مثبت داده و نسبت به رفع مشکلات مطرح شده قول مساعد دادند و بر استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز برای کوهدشت و رومشکان تأکید نمودند./

پایان  پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet