هدر موبایل
1399/10/30 16:11:19
سرویس سیاسی
سلیمی:

لابی صهیونیستی درصدد دامن زدن به سیاست ایران هراسی است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: لابی صهیونیستی از تمام ظرفیت هایش بهره می برد تا به سیاست ایران هراسی ایالات متحده دامن بزند.
لابی صهیونیستی درصدد دامن زدن به سیاست ایران هراسی است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: لابی صهیونیستی از تمام ظرفیت هایش بهره می برد تا به سیاست ایران هراسی ایالات متحده دامن بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104177782062.jpg لابی,صهیونیستی,درصدد,دامن,زدن,به,سیاست,ایران,هراسی,است Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به موضع ضدایرانی سفرای امارات، بحرین و رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه ایران نباید حق غنی‌سازی داشته باشد، گفت: لابی صهیونیستی از تمام ظرفیت هایش بهره می‌برد تا به سیاست ایران هراسی ایالات متحده دامن بزند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکایی ها امروزه به خوبی می دانند که اهرم های فشارشان علیه ایران کارایی ندارد و از سوی کشورمان خنثی شده لذا تلاش می کنند سیاست هایشان را از زبان مسئولان دیگر کشورها مانند امارات و بحرین بیان کنند.

وی ادامه داد: کشورهای عربی که مواضع ضدایرانی اتخاذ کردند باید بدانند در جایگاهی نیستند که بخواهند در خصوص برنامه جامع اقدام مشترک اظهارنظر کنند، چه برسد به اینکه خودشان را بخشی از این مذاکرات مطرح کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در واکنش به ادعایی مطرح شده مانند اینکه ایران در منطقه دست به تجاوزگری زده است، افزود: بدون شک افکار عمومی دنیا به خوبی می‌داند امروزه ائتلاف عربی به سرزمین یمن تجاوز کرده و عامل کشتار هزاران کودک و زن بی گناه یمنی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین به نظر می رسد بهتر باشد مسئولان کشورهای امارات و بحرین به جای قرار گرفتن در دام صهیونیست ها، به مطالبات مردمی خودشان بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet