خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/30 12:10:10
سرویس صحن
نیکزاد:

توضیح سازمان صداوسیما به مجلس؛ کلیپ مربوط به قوم کرد به دو سال پیش برمی‌گردد

نایب رئیس مجلس با اشاره به موضوع مطرح شده درباره توهین به اقوام کرد در صدا و سیما گفت: در کشور ایران اسلامی بین اقوام هیچ تفاوتی وجود ندارد و کردهای باغیرت افتخار ایران و اسلام هستند.
توضیح سازمان صداوسیما به مجلس؛ کلیپ مربوط به قوم کرد به دو سال پیش برمی‌گردد نایب رئیس مجلس با اشاره به موضوع مطرح شده درباره توهین به اقوام کرد در صدا و سیما گفت: در کشور ایران اسلامی بین اقوام هیچ تفاوتی وجود ندارد و کردهای باغیرت افتخار ایران و اسلام هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107479929736.jpg توضیح,سازمان,صداوسیما,به,مجلس؛,کلیپ,مربوط,به,قوم,کرد,به,دو,سال,پیش,,برمی‌گردد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیک زادثمرین در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ، 30 دی ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع مطرح شده در خصوص توهین به مردم کرد در صدا و سیما گفت: کردهای باغیرت افتخار ملت ایران هستند.

وی افزود: در مورد مبحثی که آقای محمودزاده در نطق خود گفتند، از طرف صدا و سیما با من تماس گرفته شد و گفتند که این کلیپ مربوط به دو سال پیش است.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس تأکید کرد: در کشور ایران اسلامی بین اقوام هیچ تفاوتی وجود ندارد و کردهای باغیرت افتخار ایران و اسلام هستند.اینکه بگوییم یکی از اقوام مورد ظلم واقع شده، حرف درستی نیست.

نایب رئیس مجلس تأکید کرد: مجلس به احترام نمایندگان کرد بزرگوار واکنش نشان داد و صدا و سیما هم به ما گزارش داد که این کلیپ مربوط به دو سال پیش است و همه اقوام با هم برادر و برابر هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet