هدر موبایل
1399/10/30 17:59:40
سرویس حوزه ریاست
به ریاست مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی؛

نشست شورای مدیران مجلس برگزار شد

نشست شورای مدیران مجلس شورای اسلامی به ریاست مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
نشست شورای مدیران مجلس برگزار شد نشست شورای مدیران مجلس شورای اسلامی به ریاست مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101100537627735.jpg نشست,شورای,مدیران,مجلس,برگزار,شد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست شورای مدیران مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: شورای مدیران مجلس شورای اسلامی مشتمل بر مدیران کل حوزه‌های مختلف مجلس به عنوان نهادی که در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های مربوط به سازمان مجلس با مأموریت‌های تعریف شده مرجع اصلی بوده، قابل رجوع است.

وی ادامه داد: این شورا در نظر دارد از نظرات مدیران کل در تصمیم‌سازی‌ها استفاده ‌کند به طوریکه نهایتا مشارکت در تصمیم‌سازی‌ها منجر به مشارکت در اجرا شود.

نگاهداری ادامه داد: ریاست مجلس شورای اسلامی نیز بر ایجاد یک ساز و کار نهادینه برای هم‌فکری و هم‌اندیشی در میان مدیران کل تأکید دارند و این شورا به همین منظور راه اندازی شده است.

مشاور و رئیس حوزه‌ ریاست مجلس شورای اسلامی افزود: جلسات شورای مدیران مجلس شورای اسلامی به صورت مستمر و با دستور کار تعیین شده ادامه دار خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet