هدر موبایل
1399/10/30 19:33:46
سرویس فرهنگی
بازدید میدانی فراکسیون ورزش از فدراسیون بسکتبال؛

تأکید نمایندگان بر استعدادیابی در رشته بسکتبال از آموزش‌وپرورش/ نباید به کسب سهمیه المپیک قانع شویم

اعضای فراکسیون ورزش مجلس، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف فدراسیون بسکتبال، بر استعدادیابی در رشته بسکتبال از آموزش و پرورش و توسعه ورزش بانوان در این رشته تأکید کردند.
تأکید نمایندگان بر استعدادیابی در رشته بسکتبال از آموزش‌وپرورش/ نباید به کسب سهمیه المپیک قانع شویم اعضای فراکسیون ورزش مجلس، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف فدراسیون بسکتبال، بر استعدادیابی در رشته بسکتبال از آموزش و پرورش و توسعه ورزش بانوان در این رشته تأکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101106855261335.jpg تأکید,نمایندگان,بر,استعدادیابی,در,رشته,بسکتبال,از,آموزش‌وپرورش/,نباید,به,کسب,سهمیه,المپیک,قانع,شویم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه ۳۰ دی ‌ماه) اعضای فراکسیون ورزش با حضور در محل فدراسیون بسکتبال از بخش‌های مختلف فدراسیون بسکتبال بازدید و  با رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال و اعضای هیأت رئیسه این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

بازدید نمایندگان مجلس از فدراسیون بسکتبال

 

محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش، رضا حاجی پور رئیس کمیته والیبال و بسکتبال فراکسیون ورزش مجلس و محسن فتحی رئیس کمیته المپیک فراکسیون ورزش از جمله نمایندگانی بودند که در این بازدید حضور داشتند.

رئیس فراکسیون ورزش نظارت میدانی از فدراسیون‌های ورزشی را یکی از برنامه‌های فراکسیون ورزش مجلس یازدهم برشمرد و یادآور شد: در این بازدیدها مشکلات و مسائل فدراسیون‌های مختلف احصا و این مسائل در تدوین قوانین به ویژه فصل بودجه مورد توجه قرار خواهد گرفت. حمایت از ورزش‌های المپیکی با توجه به در پیش بودن المپیک 2022 توکیو یکی از سیاست‌های فراکسیون ورزش است و در این راستا فراکسیون ورزش از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد. در این مسیر نباید به کسب سهمیه المپیک که موفقیت بزرگی برای تیم ملی بسکتبال به شمار می‌آید، قانع شویم و این مسیر باید ادامه دار باشد.  

بازدید نمایندگان مجلس از فدراسیون بسکتبال

 

با توجه به شرایط تیم ملی بسکتبال مردان پس از کسب سهمیه المپیک، نمایندگان در این بازدید بر ارتقای سطح زیر ساخت‌ها و امکانات بسکتبال در شاخه‌های 5 نفره و 3 نفره تأکید کردند.

توسعه ورزش بانوان، همکاری با آموزش و پرورش به منظور استعدادیابی و اختصاص کمپ‌های تمرینی بانوان و آقایان و ضرورت تعامل بیشتر صداوسیما با فدراسیون بسکتبال نیز یکی دیگر محورهای مورد تأکید نمایندگان بود.

بازدید نمایندگان مجلس از فدراسیون بسکتبال

 

رئیس فدراسیون بسکتبال نیز در این دیدار خواستار توجه بیشتر نمایندگان مجلس در فصل تدوین بودجه به ورزش بسکتبال شد.

لازم به ذکر است، اعضای فراکسیون ورزش مجلس در این بازدید از هتل، سالن بدنسازی، تالار و محل فدراسیون بسکتبال بازدید  و در  اردوی آماده سازی تیم  ملی زیر 21 سال‌  بسکتبال کشور حضور پیدا کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet