هدر موبایل
1399/11/01 08:26:44
سرویس استان ها
نجف زاده عنوان کرد:

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل نهایی پروژه شبکه فاضلاب

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس،گفت: اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی از محل ماده ۵۶ برای تکمیل نهایی پروژه شبکه فاضلاب شهرستان خوی تخصیص داده شد.
اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل نهایی پروژه شبکه فاضلاب نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس،گفت: اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی از محل ماده ۵۶ برای تکمیل نهایی پروژه شبکه فاضلاب شهرستان خوی تخصیص داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104427503812.jpg اختصاص,۲۰۰,میلیارد,ریال,اعتبار,برای,تکمیل,نهایی,پروژه,شبکه,فاضلاب Icana

 عادل نجف زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره وضعیت پروژه شبکه فاضلاب شهرستان خوی،گفت: اعتبار۲۰۰ میلیارد ریالی از محل ماده ۵۶ برای تکمیل نهایی پروژه شبکه فاضلاب شهرستان خوی اختصاص یافت.

 نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از محل ماده ۵۶ و از طریق بانک ملی تخصیص یافت.

 وی ادامه داد: این مبلغ به منظور تکمیل پروژه شبکه فاضلاب شهرستان خوی و مدول سوم، که شهرک ولیعصر در این مدول قرار گرفته اخذگردیده است.

 نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس یادآورشد:شایان ذکر است که این پروژه در حال حاضر شروع شده و نیاز به ۱۶۵ کیلومتر لوله گذاری در دو ایستگاه پمپاژ دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet