هدر موبایل
1399/11/01 09:12:00
سرویس استان ها
شکرالهی تاکید کرد:

رفع مشکل خسارت کشاورزان توسط ستاد بحران و بیمه کشاورزی

نماینده پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس،گفت: ستاد بحران و بیمه کشاورزی مشکل خسارت کشاورزان را هرچه سریعتر برطرف کنند.
رفع مشکل خسارت کشاورزان توسط ستاد بحران و بیمه کشاورزی نماینده پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس،گفت: ستاد بحران و بیمه کشاورزی مشکل خسارت کشاورزان را هرچه سریعتر برطرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108980633050.jpg رفع,مشکل,خسارت,کشاورزان,توسط,,ستاد,بحران,و,بیمه,کشاورزی Icana

 منصور شکرالهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در  پیگیری‌هایی که در خصوص مطالبات مردم حوزه انتخابیه، گفت:با توجه به پیگیری‌هایی که در خصوص مطالبات مردم حوزه انتخابیه داشته ام دیداری با وزیر  ورزش و جوانان بود که اعتبارات و تخصیص های خوبی به ورزش جنوب اختصاص داده شده و مقرر شد که سرانه ورزش ما بالا برود.

 نماینده مردم کهنوج ،منوجان ،رودبار جنوب ، قلعه گنج و فاریاب  در  مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) تصریح کرد :حضور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در منطقه جنوب کرمان که منشا خیر و برکت بود جا دارد از رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی تقدیر و تشکر کنم. برای پیگیری مصوبات جلسات جمع بندی جنوب استان، بزودی جلسه ای با حضور وزرای جهاد کشاورزی و نیرو و کمیسیون کشاورزی در مجلس در خصوص اسناد کشاورزی و پروانه های چاه ها تصمیمات خوبی خواهیم گرفت.

وی اظهار داشت:در خصوص سرمازدگی محصولات کشاورزی جنوب کرمان که خساراتی برای کشاورزان ایجاد کرد تصمیماتی خوبی گرفته شده و در مورد کشاورزانی که محصولات آنها بیمه هست از طریق صندوق بیمه کشاورزی در خصوص پرداخت بیمه پیگیری شود و در مورد کشاورزانی که محصولاتشان بیمه نبوده از طریق ستاد بحران موضوع بررسی خواهد شد.

 شکرالهی افزود :در جلسه اخیر که در وزارت صنعت و معدن و تجارت با حضور وزیر صنعت و معدن و استاندار کرمان ومدیر عامل صنایع ملی مس ایران تشکیل شد، مقرر گردید شرکت صنایع ملی مس به عنوان معین اقتصادی شهرستان رودبار جنوب تعیین شود و این موضوع باعث رونق و اشتغال جوانان خواهد شد و این کار به خود جوانان واگذار خواهد شد.

 وی ادامه داد:این کار بسیار بزرگ حاصل چندین جلسه با حضور استاندار، مدیرعامل صنایع ملی مس و وزیر صنعت و معدن و تجارت بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص کمبود گاز در جنوب هم جلسه ای با حضور وزیر نفت در کمیسیون انرژی داشتیم و در مورد مشکلات مردم با وزیر نفت صحبت شد و وزیر هم دستوراتی برای رفع مشکل گاز در جنوب کرمان صادر کردند و این مشکلات بزودی رفع خواهد.

همچنین در جهت تسریع گازکشی پنج شهرستان جنوبی پیمانکاران حضور پیدا خواهند کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet