هدر موبایل
1399/11/01 12:25:58
سرویس استان ها
بدری عنوان کرد:

ضرورت ایجاد تسریع در روند تصویب اجرای کمربندی شهر هیر

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بر ضرورت ایجاد تسریع در روند تصویب اجرای کمربندی شهر هیر تاکید کرد.
ضرورت ایجاد تسریع در روند تصویب اجرای کمربندی شهر هیر رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بر ضرورت ایجاد تسریع در روند تصویب اجرای کمربندی شهر هیر تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102230365360.jpg ضرورت,ایجاد,تسریع,در,روند,تصویب,اجرای,کمربندی,شهر,هیر Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک  با استاندار اردبیل، مسوولان جهاد کشاورزی و شهردار و اعضای شورای شهر هیر گفت:در این نشست برخی موانع و مشکلات موجود پیش‌روی فعالیت مجموعه گردشگری پل معلق تمام شیشه‌ای هیر و همچنین برخی مسایل عمرانی و گردشگری این شهر توریستی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم در محل اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در این نشست ضرورت ایجاد تسریع در روند تصویب اجرای کمربندی شهر هیر از سوی مراجع ذیربط به‌دلیل نیاز مبرم جهت برنامه‌ریزی دقیق برای کنترل ترافیک حضور میهمانان در این شهر توریستی موارد لازم مورد تاکید قرار گرفت.

وی افزود: آغاز مطالعات طرح جامع و تفصیلی شهر هیر با محوریت بخش گردشگری و با نگاه ویژه به پل معلق شیشه‌ای به‌عنوان نماد گردشگری این منطقه و عملیاتی نمودن این طرح؛ می‌تواند در آینده نزدیک علاوه بر ایجاد رونق در بخش گردشگری، زمینه مناسبی برای اشتغال جوانان شهر هیر و منطقه فراهم آورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در این نشست همچنین از امکان ایجاد شهرک صنعتی بخش خصوصی در محدوده شهر هیر به‌دنبال پیگیری های صورت گرفته خبر داد و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مطالعات موضوع امکان‌سنجی ایجاد این شهرک صنعتی در اولویت برنامه ها قرار گیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet