هدر موبایل
1399/11/01 15:22:00
سرویس استان ها
در دیدار نماینده ایلام با وزیر آموزش و پرورش مطرح شد؛

تفاهم‌نامه وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش و راه و شهرسازی برای احداث مسکن فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ایلام از امضای تفاهم‌نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی برای احداث مسکن فرهنگیان خبر داد.
تفاهم‌نامه وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش و راه و شهرسازی برای احداث مسکن فرهنگیان وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ایلام از امضای تفاهم‌نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی برای احداث مسکن فرهنگیان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104045369074.jpg تفاهم‌نامه,وزارتخانه‌های,آموزش‌,و,پرورش,و,راه,و,شهرسازی,برای,احداث,مسکن,فرهنگیان Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، سارا فلاحی نماینده مردم استان ایلام پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگیان با وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، نماینده ایلام مسکن فرهنگیان، آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی، تجهیز و مهیا سازی مدارس استان و وضعیت اعمال مدرک دوم فرهنگیان را به عنوان مسائل مهم فرهنگیان و آموزش و پرورش مطرح کرد.

وزیر به همراه معاونین پارلمانی، نوسازی مدارس، برنامه ریزی و منابع انسانی و فرهنگیان در رابطه با مطالبات مذکور عنوان کرد که ما مصمم هستیم برای مسکن فرهنگیان کاری بکنیم. در این رابطه با وزارت راه و شهرسازی یک تفاهم نامه امضا کرده‌ایم. فراخوان هم داده شده و افراد شناسایی شده‌اند. بخشی از زمین‌های موردنیاز را  وزارت راه و بخشی را نیز خودمان تامین کردیم. برخی از مناطقی که انتخاب شده مورد قبول فرهنگیان نیست که در حال رایزنی هستیم که جای مناسب تری پیدا کنیم.

 همچنین وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که لایحه رتبه بندی نیز قبل از نهایی شدن بودجه در مجلس به مجلس تقدیم می‌شود. بودجه اش هم مشخص شده و در زمره مواردی است که لازم نیست تلفیق بودجه آن را بالا ببرد. پنج هزار و دویست میلیارد برای آن نهایی شده است.

همچنین اعمال مدرک دوم نیز یکی دیگر از مواردی بود که در این نشست مورد پیگیری قرار گرفت و واین قول داده شد که هم از اول بهمن 99 در احکام فرهنگیان بیاید.

در رابطه با تجهیزات و نوسازی مدارس نیز به دکتر رخشانی مهر تاکید شد که استان ایلام را بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. لازم به ذکر است استان ایلام در زمره استان هایی است که مورد توجه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet