هدر موبایل
1399/11/01 13:15:00
سرویس استان ها
کوهساری تاکید کرد:

استان گلستان رشد صنعتی ندارد

رییس مجمع نمایندگان استان گلستان، گفت: گلستان یک استان کشاورزی است و رشد صنعتی نداشته، به همین خاطر درآمدهای استانی که در تخصیص اعتبارات و بودجه استان لحاظ می‌شود.
استان گلستان رشد صنعتی ندارد رییس مجمع نمایندگان استان گلستان، گفت: گلستان یک استان کشاورزی است و رشد صنعتی نداشته، به همین خاطر درآمدهای استانی که در تخصیص اعتبارات و بودجه استان لحاظ می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202012107717191968.jpg استان,گلستان,رشد,صنعتی,ندارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،رئیس مجمع نمایندگان گلستان درباره  نشست اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان با دکتر قالیباف، ریاست مجلس شورای اسلامی،گفت: در این جلسه اعلام شد که بیش بودجه گلستان در سال ۱۴۰۰ خوب بسته نشده و افزایش بودجه متناسب با نیازهای این استان نبوده است.

رییس مجمع نمایندگان گلستان بیان کرد: مردم اعضای مجمع در این جلسه طرح‌های پیشنهادی را در سطح استانی و حوزه‌های انتخابیه برای استفاده از اعتبارات بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مکتوب به قالیباف ارائه کردند که امیدواریم در بودجه سال آینده لحاظ شود.

 کوهساری بیان کرد: گلستان یک استان کشاورزی است و رشد صنعتی نداشته، به همین خاطر درآمدهای استانی که در تخصیص اعتبارات و بودجه استان لحاظ می‌شود، کم بوده و از این جهت نیز در گلستان شاهد عقب‌ماندگی هستیم./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet