هدر موبایل
1399/11/01 16:39:00
سرویس استان ها
ناصری نژاد اعلام کرد:

افتتاح ۱۷ مدرسه و یک سالن همایش در شادگان

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه افتتاح ۱۷ مدرسه و یک سالن همایش  درشادگان در دستورکار است،گفت: ۱۸ پروژه شامل بازسازی و مقاوم سازی سالن همایش آموزش پرورش شادگان و نوسازی ۱۷ مدرسه در مناطق شهری و روستایی عملیاتی می‌شود.
افتتاح ۱۷ مدرسه و یک سالن همایش در شادگان نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه افتتاح ۱۷ مدرسه و یک سالن همایش  درشادگان در دستورکار است،گفت: ۱۸ پروژه شامل بازسازی و مقاوم سازی سالن همایش آموزش پرورش شادگان و نوسازی ۱۷ مدرسه در مناطق شهری و روستایی عملیاتی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109552857251.jpg افتتاح,۱۷,مدرسه,و,یک,سالن,همایش در,شادگان Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی از سفر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به شادگان خبر داد و گفت: با دعوت و پیگیری صورت گرفته، وزیر آموزش و پرورش برای افتتاح ۱۸ پروژه به شهرستان شادگان سفر خواهد کرد.

ناصری نژاد اظهار داشت: ۱۸ پروژه شامل بازسازی و مقاوم سازی سالن همایش آموزش پرورش شادگان و نوسازی ۱۷ مدرسه در مناطق شهری و روستایی خواهد بود.

 وی درپایان یادآورشد: این مدارس در مناطق شهرک شهید منتظری، روستاهای گیداری، شبیشی، وسطانیه، سوده،صراخیه، گرمه، نهر عطیه، شاروخیه، نهر حمود، نهر جدید، جفال، رگبه ، جهانگیری و کاظمی خلف ، شهر دارخوین قرار دارند و با اعتبارات مصوب وزارت آموزش و پروش، عمران مناطق نفت خیز، سیل و خیرین مدرسه ساز مورد بازسازی و تجهیز کامل قرار گرفته اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet