هدر موبایل
1399/11/04 09:22:00
سرویس استان ها
نخعی مطرح کرد:

لزوم اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی نهبندان و سربیشه

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خواستار اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی در این دو شهرستان شد.
لزوم اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی نهبندان و سربیشه نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خواستار اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی در این دو شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011108843223037.jpg لزوم,اختصاص,تسهیلات,بانکی,کم,بهره,در,حوزه,صنایع,تبدیلی,و,تکمیلی,نهبندان,و,سربیشه Icana

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه  و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دیدار با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی گفت: این دیدار خوشبختانه دستاوردهای خوبی در زمینه کشاورزی در شهرستان های حوزه انتخابیه به همراه داشته و اهم مشکلات و کمبودهای بخش کشاورزی مطرح و چالش های پیش رو در حال و‌ آینده بررسی گردید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: مهمترین موارد مطرح شده در این نشست راه اندازی دو مرکز خدمات کشاورزی در چاهداشی و بندان، تقویت نیروی انسانی ادارات شهرستان های تابعه، افزایش ضریب مکانیزاسیون و انتقال آب به قله ریگ جهت دامداران محترم بود.

وی افزود: همچنین اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی،پرداخت بدهی های حاصل شده درخصوص مبارزه با ملخ صحرایی،در نظر گرفتن اعتبار ویژه جهت تسریع در معرفی اکوتیپ های کلکسیون عناب سربیشه و مساعدت جهت احداث بارگاه زرشک و استخر آب از جمله مواردی بود که در نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 نماینده مردم نهبندان و سربیشه  در مجلس بیان کرد: در خصوص تامین سمپاش مخصوص نخیلات وکاهش زمان قرنطینه دام نیز تصمیمات لازم اتخاذ شد و سایر موارد مرتبط که  با پیگیری مسئولین اجرایی بخصوص رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان، فرمانداران محترم و روسای محترم ادارات تابعه در دو شهرستان شاهد به ثمر نشستن آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet