هدر موبایل
1399/11/05 10:15:32
سرویس سیاسی
مالکی:

همکاری‌های مشترک اقتصادی با کشورهای همسایه مغفول مانده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه نتوانسته ایم از ظرفیت های اقتصادی کشورهای همسایه و منطقه به خوبی استفاده کنیم.
همکاری‌های مشترک اقتصادی با کشورهای همسایه مغفول مانده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه نتوانسته ایم از ظرفیت های اقتصادی کشورهای همسایه و منطقه به خوبی استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100653347055.jpg همکاری‌های,مشترک,اقتصادی,با,کشورهای,همسایه,مغفول,مانده,است Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهمیت همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان، گفت: متاسفانه نتوانسته ایم از ظرفیت های اقتصادی کشورهای همسایه و منطقه به خوبی استفاده کنیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فعالیت دیپلماسی اقتصادی از سوی مسئولان به خوبی پیگیری نشده است، اظهار کرد: به عبارتی 16 استان کشورمان به 15 کشور همسایه ارتباط دارد اما نتوانسته ایم ظرفیت‌هایشان را فعال کنیم.

وی با بیان اینکه همکاری های مشترک دوجانبه می تواند به صورت مستقیم تحریم های ظالمانه آمریکا را خنثی کند، ادامه داد: بر این اساس در شرایط کنونی باید ارتباطات اقتصادی و سایر ابعاد همکاری های مشترک دوجانبه با جمهوری آذربایجان را عمق ببخشیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی رویکرد خوبی بر در اولویت قرار رگفتن دیپلماسی اقتصادی به کشورهای همسایه و منطقه دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس فراکسیون مرزنشینان مجلس نیز درصدد ارائه برنامه ها و راهکارهایی در راستای برطرف کردن مشکلات و افزایش سطح مناسبات دوجانبه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet