هدر موبایل
1399/11/04 07:48:04
سرویس سیاسی
رضازاده:

هر خطایی از سوی آمریکایی‌ها با پاسخ کوبنده ایران مواجه می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:برگزاری رزمایش‌های موشکی و دریایی جمهوری اسلامی ایران پیام اقتدار را به دشمنان منتقل کرد و آنها نمی‌توانند خطایی مرتکب شوند.
هر خطایی از سوی آمریکایی‌ها با پاسخ کوبنده ایران مواجه می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:برگزاری رزمایش‌های موشکی و دریایی جمهوری اسلامی ایران پیام اقتدار را به دشمنان منتقل کرد و آنها نمی‌توانند خطایی مرتکب شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg هر,خطایی,از,سوی,آمریکایی‌ها,با,پاسخ,کوبنده,ایران,مواجه,می,شود Icana

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به پشت پرده اعزام 2 بمب افکن نیروی هوایی آمریکا به خاورمیانه، گفت: بدون شک این مانورهای نظامی ایالات متحده برای تهدید جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه به دلیل هراسی است که در دل مسئولان کاخ سفید ایجاد شده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع دلیلی برای جولان دادن بمب افکن نیروی هوایی و همچنین ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس و منطقه وجود ندارد.

وی ادامه داد: به نظر می رسد اعزام بمب افکن نیروی هوایی آمریکا به خلیج فارس صرفا برای حراست از منافع‌شان در منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: مانورهای نظامی که ایالات متحده در منطقه خلیج فارس قرار می دهد به طور کامل از سوی نیروهای مسلح کشورمان رصد می شود و اگر بخواهند خطایی انجام دهند، با پاسخ کوبنده و دندان‌شکن مواجه می شوند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری رزمایش های موشکی و دریایی جمهوری اسلامی ایران نیز پیام اقتدار و صلابت را به دشمنان منتقل کرد لذا به نظر نمی رسد خطایی از آنها سر بزند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet