خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/04 10:38:21
سرویس سیاسی
مالکی:

کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نمی‌توانند هیچ قدرتی را جایگزین ایران کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیچ گاه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نمی توانند قدرتی را جایگزین ایران کنند.
کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نمی‌توانند هیچ قدرتی را جایگزین ایران کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیچ گاه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نمی توانند قدرتی را جایگزین ایران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100160285844.jpg کشورهای,عربی,حاشیه,خلیج,فارس,نمی‌توانند,هیچ,قدرتی,را,جایگزین,ایران,کنند Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیشنهاد قطری‌ها در راستای ایفای نقش میانجی گری میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با ایران، گفت: کشورهای منطقه چاره ای جز برقراری ارتباط با ایران ندارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع این کشورها می دانند ایران قدرت برتر منطقه است و نمی توانند قدرتی را جایگزین کشورمان کنند.

وی با اشاره به اینکه قطری ها ظرفیت خوبی برای برقراری گفتگوهای منطقه ای دارند، ادامه داد: اگر قطری ها صادقانه درصدد ایفای میانجی گری باشند و کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز بخواهند، امکان گفتگو نیز وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز زمینه برقراری ارتباط را دارند اما بیگانگان حاشیه سازی می کنند، افزود: در واقع صهیونیست ها و آمریکایی ها تلاش ها و شیطنت های زیادی انجام می دهند تا ثبات در منطقه ایجاد نشود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد بدون شک مانورهای اخیر نظامی ایران نیز سبب ایجاد امنیت و ثبات در خلیج فارس است و همه کشورهای منطقه می توانند از آن بهره ببرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet