هدر موبایل
1399/11/01 18:26:01
سرویس سیاسی
عضوهیئت رئیسه مجلس:

روش رئیس جمهور در مواجهه با نظرات مخالف توهین است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:روش رئیس جمهور در مواجهه با افرادی که نظری مخالف با ایشان داشته باشند توهین است و در زمان برجام نیز در پاسخ به کسانی که شرایط امروز را پیش بینی می کردند ادبیات توهین آمیزی به کار می بردند.
روش رئیس جمهور در مواجهه با نظرات مخالف توهین است عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:روش رئیس جمهور در مواجهه با افرادی که نظری مخالف با ایشان داشته باشند توهین است و در زمان برجام نیز در پاسخ به کسانی که شرایط امروز را پیش بینی می کردند ادبیات توهین آمیزی به کار می بردند. https://cdn.icana.ir/d/019/75575.jpg روش,رئیس,جمهور,در,مواجهه,با,نظرات,مخالف,توهین,است Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اظهارات امروز رئیس جمهور گفت:اگر ایشان مایل نیستند بودجه را به نحوی که مجلس تصمیم می گیرد، اجرا کند باید در مدت باقی مانده از دولت خود به چند دوازدهم رضایت دهد.

وی افزود:اگر بخواهند بودجه مصوب کمیسیون تلفیق اجرا نشود، این مدت از دولت را باید با بودجه سه دوازدهم به روال سال  99 کشور اداره شود، به علاوه مبلغی که برای افزایش حقوق ها پیش بینی می شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:برخی از مطالب جای پاسخ ندارد و صحبت های امروز رئیس جمهور هم از این دست مطالب است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet