هدر موبایل
1399/11/02 09:37:11
سرویس سیاسی
نیکزاد در بدو ورود به شهرستان رفسنجان؛

درصدد گره گشایی از مردم محروم هستیم/بیش از ۹۰ درصد بودجه کشور در مرکز متمرکز است

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به شهرستان رفسنجان، گفت: در این سفر یک روزه تلاش خواهیم کرد گره ای از مشکلات مردم محروم باز شود.
درصدد گره گشایی از مردم محروم هستیم/بیش از ۹۰ درصد بودجه کشور در مرکز متمرکز است نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به شهرستان رفسنجان، گفت: در این سفر یک روزه تلاش خواهیم کرد گره ای از مشکلات مردم محروم باز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105568691392.jpg درصدد,گره,گشایی,از,مردم,محروم,هستیم/بیش,از,۹۰,درصد,بودجه,کشور,در,مرکز,متمرکز,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیک زادثمرین نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به همراه هیات متشکل از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات ارشد وزارتخانه ها صبح امروز (پنجشنبه، 2 بهمن ماه) وارد شهرستان رفسنجان شد.

نیکزاد در بدو ورود به این منطقه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر یکروزه اش گفت: بنا به دعوت و پیگیری های حجت الاسلام جلالی طی ماه های اخیر به همراه آقایان خضریان عضو کمیسیون اصل 90 و موسوی رئیس فراکسیون مناطق محروم به رفسنجان سفر کردیم تا بتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیش از 90 درصد بودجه از سنوات گذشته تاکنون حتی در بودجه 1400 در مرکز متمرکز است و از 841 هزار میلیارد تومان بودجه مصوب شده بیش از 45 هزار میلیارد تومان بین استان ها توزیع نمی شود.

وی افزود: در این سفر نمایندگان دستگاه هایی مانند وزارت نیرو، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، آب و فاضلاب و سایر دستگاه هایی که موضوع زیرساخت ها و طرح های هادی روستایی به آن ها مرتبط است حضور دارند.

نیکزاد خاطرنشان کرد: براین اساس امروز تلاش خواهیم کرد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 5 الی 6 مشکل و گره را از شهرستان رفسنجان باز کنیم؛ معمولا ماهی یک بار نیز مصوبات چنین سفرهایی را با حضور مسئولان پیگیری می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet