هدر موبایل
1399/11/02 11:54:05
سرویس اقتصادی
در دومین روز از نظارت میدانی بر استان مرکزی؛

اعضای کمسیون صنایع مجلس در جریان مشکلات گروه صنعتی کبیرریس قرار گرفتند

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جریان نظارت میدانی از استان مرکزی از گروه صنعتی کبیرریس بزرگترین تولیدکننده نخ ظریف در خاورمیانه بازدید کردند.
اعضای کمسیون صنایع مجلس در جریان مشکلات گروه صنعتی کبیرریس قرار گرفتند اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جریان نظارت میدانی از استان مرکزی از گروه صنعتی کبیرریس بزرگترین تولیدکننده نخ ظریف در خاورمیانه بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg اعضای,کمسیون,صنایع,مجلس,در,جریان,مشکلات,گروه,صنعتی,کبیرریس,قرار,گرفتند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه، 2 بهمن ماه) در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی از گروه صنعتی کبیرریس بزرگ ترین تولیدکننده نخ ظریف در خاورمیانه بازدید و در جریان مسائل ومشکلات این واحد تولیدی قرار گرفتند.

براساس این گزارش این کارخانه با توان تولید سالیانه 19000 تن انواع نخ های پنبه، پنبه-پلی استر، پلی استر-ویسکوز از نمره Ne10 الی Ne80 را داشته و تنها تولیدکننده نخ کامفور (نخ با موئینگی بسیار پایین ولی استقامت بسیار بالا) در ایران است.

همچنین این نخ در بسیاری از موارد می تواند جایگزین نخ دولاتابی شود که با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز جهان در این شرکت تولید می شود و برای جلوگیری از اختلاط الیاف مصنوعی،این کارخانه در 3 واحد مجزا طراحی شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet