هدر موبایل
1399/11/02 12:55:04
سرویس اقتصادی
در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی صورت گرفت؛

بازدید کمیسیون صنایع مجلس از معدن حاجی آباد؛ احصاء مسائل و مشکلات

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از معدن تراورین حاجی آباد بازدید کرده و در جریان مشکلات و مسائل این واحد معدنی قرار گرفتند.
بازدید کمیسیون صنایع مجلس از معدن حاجی آباد؛ احصاء مسائل و مشکلات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از معدن تراورین حاجی آباد بازدید کرده و در جریان مشکلات و مسائل این واحد معدنی قرار گرفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101102758400147.jpg بازدید,کمیسیون,صنایع,مجلس,از,معدن,حاجی,آباد؛,احصاء,مسائل,و,مشکلات Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز(پنجشنبه، 2 بهمن ماه) در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی از معدن تراورین حاجی آباد بازدید کردند.

براساس این گزارش عمر معدن حاجی آباد حدود 75 سال است و این معدن بزرگ ترین سنگ معدن تراورین در دنیا است.

گفتنی است براساس برآوردهای علمی این معدن تا حدود 10 سال آینده نیز ظرفیت دارد، همچنین حدود 400 نفر به صورت مستقیم در این واحد معدنی مشغول هستند.

براساس این گزارش عزت الله اکبری تالارپشتی در حاشیه بازدید از معدن حاجی آباد، گفت: با نظارت میدانی مشکلات ومسائل واحدهای صنعتی و معدنی احصاء شده و کمیسیون تلاش می کند با برگزاری جلسات مختلف زمینه رفع این مشکلات را فراهم کند.

در ادامه نظارت میدانی کمیسیون صنایع و معادن بر استان مرکزی، اعضای این کمیسیون از مانا انرژی که  تولیدکننده سلول های خورشیدی در کشور است، بازدید کردند.

گفتنی است این واحد در شهر خمین قرار دارد و اشتغالزایی مناسبی ایجاد کرده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet