خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/02 16:39:23
سرویس سیاسی
خضریان در جلسه جمع بندی دستاوردهای نظارت میدانی در رفسنجان:

بهره گیری از ظرفیت های ملی برای حل مشکلات شهرستان ها/استفاده از ادبیات کودکانه به وحدت مجلس و دولت آسیب می زند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، استفاده از ادبیات کودکانه را آسیبی برای وحدت مجلس و دولت دانست و گفت: برای خدمت به مردم نیازی به قبیله گرایی و دو دسته بازی نیست.
بهره گیری از ظرفیت های ملی برای حل مشکلات شهرستان ها/استفاده از ادبیات کودکانه به وحدت مجلس و دولت آسیب می زند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، استفاده از ادبیات کودکانه را آسیبی برای وحدت مجلس و دولت دانست و گفت: برای خدمت به مردم نیازی به قبیله گرایی و دو دسته بازی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105562000011.jpg بهره,گیری,از,ظرفیت,های,ملی,برای,حل,مشکلات,شهرستان,ها/استفاده,از,ادبیات,کودکانه,به,وحدت,مجلس,و,دولت,آسیب,می,زند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی خضریان عصر امروز (پنجشنبه، 2 بهمن ماه) در جلسه جمع بندی نظارت میدانی در شهرستان رفسنجان، گفت: سفرهای نظارتی قوه مقننه در راستای تحقق وظایف ذاتی و نظارتی مجلس شورای اسلامی است و موجب احیای فرهنگ هایی مانند همدلی بین مجلس و دولت می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع مردم می توانند به همدلی میان مجلس و دولت نگاه کنند که این امر سبب پیگیری و حل شدن مشکلاتشان می شود.

وی افزود: عموما در مجالس گذشته نمایندگان به حوزه های انتخابیه خود سرکشی می کردند و براین اساس تلاش داشتند تخصیص های بیشتری برای اعتبارات حوزه انتخابیه به دست بیاورند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: این مهم در حالی است که طبق قانون همه نمایندگان، نماینده مردم ایران هستند و تصمیماتشان ملی است لذا وظیفه دارند در همه مناطق کشور حضور داشته باشند، متعاقبا مناطقی که نماینده های بیشتری دارند می توانند به مناطق محروم تر کمک کنند که این مهم به تحقق عدالت نزدیک تر است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور شد در سفرهای نظارتی نمایندگان مجلس از ظرفیت های ملی برای حل مشکلات شهرستان ها استفاده می شود.

وی افزود: به نظر می رسد باید چنین دستاوردهایی را مسئولان برای خودشان مرور کنند زیرا همه ما بر سر سفره امام رحمته الله و شهدا نشسته ایم و بیشترین دین را به آن ها داریم لذا باید بیشتر تلاش کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضا شاهد استفاده از ادبیات کودکانه هستیم که این امر می تواند به وحدت میان مجلس و دولت آسیب بزند؛ نیازی نیست در میدان کار و تلاش چه در دولت و چه در مجلس به یکدیگر کنایه بزنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم بیان کرد: مرحوم آیت الله مصباح یزدی می فرمودند اگر کار برای خداوند، مردم و انقلاب اسلامی است، قبیله گرایی و دو دسته بازی لازم نیست؛ بنابراین چرا عرصه انتخابات را باید از صحنه خدمت به صحنه رقابت سیاسی تبدیل کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای رئیس جمهور اگر مجلس چیزی را بلد نیست بیایید کمک کنید تا با هم آن موضوع را حل کنیم؛ مجلس نیز توجه داشته باشد اگر آقای رئیس جمهور وظایفی برعهده دارد باید بر آن ها نظارت داشته باشد لذا قرار نیست صحنه عمل و تلاش به جدل سیاسی تبدیل شود.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور به مجلس کنایه می زنند و در مجلس نیز برای پاسخ صدایی بلند می شود و مردم نگاه می کنند که رئیس جمهور به مجلس کنایه زده است که این امر برخلاف فرهنگ دینی و آرمان های امام خمینی (ره) است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: ای کاش بتوانیم کنار هم باشیم و کار کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet