هدر موبایل
1399/11/03 15:34:16
سرویس استان ها
مظلومی:

پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان نمونه بارز تکیه بر توان داخل است

عضو کمیسیون انرژی مجلس پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان را ثمره اعتماد و تکیه بر توان داخلی دانست و گفت: این پالایشگاه نمونه بارز تکیه بر توان داخل و تحقق شعار جهش تولید است.
پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان نمونه بارز تکیه بر توان داخل است عضو کمیسیون انرژی مجلس پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان را ثمره اعتماد و تکیه بر توان داخلی دانست و گفت: این پالایشگاه نمونه بارز تکیه بر توان داخل و تحقق شعار جهش تولید است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109956935193.jpg پالایشگاه,بیدبلند,خلیج,فارس,بهبهان,نمونه,بارز,تکیه,بر,توان,داخل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد طلا مظلومی در حاشیه آئین افتتاحیه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان، گفت: بهره برداری از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس نمایش علمی، عملی و عینی جهش تولید در اوج تحریم‌های ظالمانه است.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری این پالایشگاه را ثمره اعتماد و تکیه بر توان داخلی دانست و ادامه داد: امروز ما در مقابل همت جوانان و نخبگان این مرز و بوم سر تعظیم فرود آورده چراکه با توکل بر خداوند منان و عزم جهادی خود توانستند بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه را با توان داخلی به بهربرداری برسانند و کمک شایانی به توسعه صنعت گاز کشور انجام بدهند.

مظلومی بیان کرد: این بهره‌برداری امروز در مقابل چشمان مردم دنیا باوجود تحریم‌های ظالمانه کشورهای غربی صورت گرفت و بار دیگر ملت شریف ایران اسلامی با پشت کار و اعتقاد قلبی شعار ما می توانیم را به جهانیان ثابت کردند.

وی افزود: استفاده از نیروهای بومی و بومی سازی صنعت در منطقه برای آینده پالایشگاه در جهت احداث صنایع پائین دستی می تواند جبران ریزش نیروی انسانی باشد لذا این مهم از اصلی ترین مطالبه های ما از وزیر خواهد بود.

مظلومی درخصوص مسائل زیست محیطی این ابر پروژه، گفت: علاوه‌بر صنعت و اشتغال، مسائل زیست محیطی هم تماماً در این پروژه رعایت و آئین نامه‌ها به طور کامل در کار پیاده شده است، همچنین در بحث کارآفرینی و هم در بحث مسئولیت‌های اجتماعی نیز سرآمد است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به ارزش افزوده این پروژه، شهرستان بهبهان با پیشرفت عمرانی روبرو خواهد شد که به آبادانی شهرستان کمک شایان ذکری می‌کند./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet