هدر موبایل
1399/11/03 17:43:53
سرویس حوزه ریاست
قالیباف در پیام تسلیت به رئیس مجلس عراق برای جانباختگان انفجار بغداد تاکید کرد؛

حمایت قاطع ایران از عراق در مبارزه با گروه‌های تروریستی/ مجلس آماده همکاری برای ایجاد بستر قانونی مبارزه با تروریسم

رئیس مجلس شورای اسلامی در پی حملات انفجاری در مرکز شهر بغداد و کشته و مجروح شدن تعدادی از افراد غیرنظامی، در پیامی به رئیس مجلس عراق ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی بر تداوم همکاری و حمایت قاطع ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با گروه‌های تروریستی تأکید کرد.
حمایت قاطع ایران از عراق در مبارزه با گروه‌های تروریستی/ مجلس آماده همکاری برای ایجاد بستر قانونی مبارزه با تروریسم رئیس مجلس شورای اسلامی در پی حملات انفجاری در مرکز شهر بغداد و کشته و مجروح شدن تعدادی از افراد غیرنظامی، در پیامی به رئیس مجلس عراق ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی بر تداوم همکاری و حمایت قاطع ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با گروه‌های تروریستی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101100560844621.jpg حمایت,قاطع,ایران,از,عراق,در,مبارزه,با,گروه‌های,تروریستی/,مجلس,آماده,همکاری,برای,,ایجاد,بستر,قانونی,مبارزه,با,تروریسم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پی حملات انفجاری در مرکز شهر بغداد که کشته و مجروح شدن تعدادی از افراد غیرنظامی را در پی داشت، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق با محکوم کردن این اقدام تروریستی بر تداوم همکاری و حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با گروه‌های تروریستی تأکید کرد.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:


بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمد الحلبوسی
رییس محترم مجلس نمایندگان جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با نهایت تاسف و تاثر خبر اقدام تروریستی در بغداد و جان باختن و مجروح شدن تعدادی از شهروندان بغداد را دریافت کردم.

اینجانب ضمن محکومیت شدید اینگونه اقدامات تروریستی و‌ ضد بشری، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان رحمت و مغفرت، برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده های مصیبت دیده صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

عالیجناب؛ 
جمهوری اسلامی ایران همانند گذشته به همکاری و حمایت قاطع خود از  عراق در مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.

مجلس شورای اسلامی آمادگی همفکری ‌و همکاری لازم برای فراهم نمودن بسترهای قانونی مبارزه با پدیده شوم تروریسم را اعلام می دارد.

با اغتنام از فرصت، صحت و سلامت روزافزون جنابعالی، نمایندگان محترم پارلمان و توفیق روزافزون دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری عراق را آرزومندم.

 

محمد باقر قالیباف          
رییس مجلس شورای اسلامی
جمهوری اسلامی ایران       

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet