هدر موبایل
1399/11/04 12:18:00
سرویس استان ها
زنگنه مطرح کرد:

لزوم اتمام پروژه ورودی شهر تربت حیدریه، جاده زاوه - تربت و جاده خواف - تربت

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس خواستار اتمام پروژه ورودی شهر تربت حیدریه، جاده زاوه - تربت حیدریه و جاده خواف - تربت حیدریه شد.
لزوم اتمام پروژه ورودی شهر تربت حیدریه، جاده زاوه - تربت و جاده خواف - تربت نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس خواستار اتمام پروژه ورودی شهر تربت حیدریه، جاده زاوه - تربت حیدریه و جاده خواف - تربت حیدریه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104251767531.jpg لزوم,,اتمام,پروژه,ورودی,شهر,تربت,حیدریه،,جاده,زاوه,-,تربت,و,جاده,خواف,-,تربت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی از نشست مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: تاکید بر لزوم ادامه اجرای طرحهای نیمه‌تمام در بخشهای مختلف تا تکمیل و راه‌اندازی آنها در دوره فعالیت دولت دوازدهم از مهمترین محورهای مورد توافق اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی و معاون رییس جمهوری در این نشست مشترک بود.

وی ادامه داد: در این‌نشست اعلام شد مبلغ ۱۱۰۰ میلیارد تومان برای بیش از ۵۰ طرح عمرانی که در تا آخر دولت دوازدهم مراحل اجرایی آن پایان خواهد یافت، تخصیص داده شد.

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس با اشاره به بدهی ۲۶۰۰ میلیارد ریالی شهرداری تربت حیدریه به بانک شهر بیان کرد: در خواست می شود که استفاده شهرداری از بند (و) تبصره ۵ بودجه صورت گیرد که مورد موافقت رییس سازمان برنامه و بودجه قرار گرفت و در این خصوص دستور لازم داده شد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس یادآور شد: لازم است اتمام پروژه ورودی شهر تربت حیدریه، جاده زاوه - تربت و نیز جاده خواف - تربت نیز مورد اهتمام و توجه جدی قرار گیرد./

پایام پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet