هدر موبایل
1399/11/04 11:12:00
سرویس استان ها
مطهری مطرح کرد:

تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران - مشهد حدفاصل پاکدشت - گرمسار

نمایندهمردم گرمسار و آرادان در مجلس خواستار تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران مشهد حدفاصل پاکدشت – گرمسار شد.
تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران - مشهد حدفاصل پاکدشت - گرمسار نمایندهمردم گرمسار و آرادان در مجلس خواستار تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران مشهد حدفاصل پاکدشت – گرمسار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102534526818.jpg تکمیل,تعریض,جاده,ی,مواصلاتی,تهران,-,مشهد,حدفاصل,پاکدشت,-,گرمسار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان و عضو مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با عبدالهاشم  حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه موارد زیر مطرح شد و دستورات لازم در مورد آنها صادر گردید که ازجمله آن؛ تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران   مشهد حدفاصل پاکدشت – گرمسار و توسعه و تعریض جاده ی بین شهری نه حصار به روستاهای مسیر آرادان به طول ۷ کیلومتر بود.

وی ادامه داد:همچنین یک دستگاه بیل مکانیکی اطلس اختصاصا برای این پروژه خریداری خواهد شد، همچنین یک دستگاه بولدوزر و یک دستگاه پیکور نیز برای این پروژه در اختیار اداره کل راهداری استان سمنان قرار خواهد گرفت و از ۱۰ بهمن ماه شروع به کار خواهد نمود.

مردم گرمسار و آرادان در مجلس بیان کرد:انجام عملیات خاکبرداری از کوههای مسیر سردره توسط وزارت راه جهت تسریع در واگذاری پروژه ی توسعه و بازسازی این مسیر به پیمانکار و اختصاص ۵۰ حلقه لاستیک دولتی خودرو سنگین به شهرستانهای گرمسار و آرادان و بخش ایوانکی نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه در خصوص آنها تصمیم گیری شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet